Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az egyik fülem teljesen...

Az egyik fülem teljesen bedugult. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Hiába fújom ki a levegőt, befogva orrom-szám, csak az egyik fülemen érzem. A másik mintha egy ajtóval belül el lenne zárva.. nagyon kellemetlen, de orvoshoz tisztításra nem szeretnék menni órákat sorba állni..


Mivel tudnék próbálkozni otthon? Sós vizet cseppentsek bele? Gőzölés?


máj. 6. 09:38
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Kövi rózsa levét csöpögtesd bele!
máj. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Menj orvoshoz. Egy kollégám se akart, mert erre neki nincs ideje, kezelgette otthon mindenféle netes praktikával, így az alap gyulladás mellé még be is gombásodott a füle, úgyhogy mehetett 2 hétig minden nap, először a gombát kezelték, utána a gyulladást.
máj. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmit ne rakj bele, kimosni egyedül nem tudod. Kérj időpontot.
máj. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Pedig tisztításra (is) az orvos a legjobb. Már ha tényleg ez a gond.

Semmit se cseppents bele! Gőzölni a fület??

Amíg nem jutsz orvoshoz, addig esetleg meleg sót lehet rá tenni. De csak akkor, ha tudod, hogy hogyan kell használni. Nem bele! Nem forrót!

máj. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Elmentem orvoshoz.. sztori:


Az egyik korhazbol átkuldtek egy másikba. Ott azt mondták 13-an vannak elôttem, várni kell, sokat.

Elmentem a közértbe, megebédeltem a közeli parkban, visszamentem és képzeljétek még 12 ember volt elôttem!! Egy óra alatt 1 fôvel ment elôre a sor... Elmentem, nem vártam.


3 órával késobb kaptam egy értesítést: e-recept a felhôben! 🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️ Ez mi?!

máj. 6. 14:10
 6/9 A kérdező kommentje:
*2.5 óraval kesobb...
máj. 6. 14:11
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor menj máshova. Nálunk 3 fül-orr-gége szakrendelés is van (pedig nem Budapest). Van egyetemi, önkormányzati és MÁV rendelő is. Valamelyikben mindig van időpont 1-2 napon belül, akkor is, ha a másiknál 2 hétre előre van csak. Illetve az egyiknél vannak napok, amikor délután, este is van rendelés, akkor tuti nincs senki.
máj. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Egy 7.000 forintos antibiotikumos fülcseppet írt fel, illetve egy dokumentumot állított ki, idézem: ÉLETMÓDI TANÁCCSAL ELLÁTTUK,BETEGSÉGÉRŐL FELVILÁGOSÍTÁST KAPOTT



Nem tudom mi történik az egészségügyben.. :S


Én csak fülmosásra akartam menni, mert nagyon-nagyon zsíros volt.

máj. 6. 14:45
 9/9 anonim ***** válasza:
máj. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!