Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Járógipszet kaptam. Ötletek...

Járógipszet kaptam. Ötletek kellenének fürdéshez,! Járáshoz! , és úgy általában a használatához. Ötletek?

Figyelt kérdés

Leestem a lépcsőn, 2 ínszalag sérült+zúzódás:(

ilyenem van: [link]


2010. okt. 27. 13:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Húzz rá egy szatyrot és kösd meg a gipsz fölött. Ha zuhanyfülkétek van, akkor azzal a lábbal ne lépj be. Ha kád, akkor úgy ülj a vízbe, hogy azt a lábad felteszed a kád peremére. Nem egy leányálom a fürdés így.
2010. okt. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
istenem az emberek mennyire balf*szok tudnak lenni nekem is el volt járógipszem mégse járkáltam sehova tippekért h istenem h fürdök ??? amúgy az előttem szólóra hallgass ha már nincs nincs ennyi logikád
2010. okt. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Húzzál zoknit az elejére, hogy le ne fagyjanak a lábujjaid ebben a hidegben az utcán.


Fürdésnél meg lógasd ki a kádból a gipszes lábadat. És egy zacskó rá, ahogy előttem is mondták, hogy ne legyen vizes véletlenül sem.


Jobbulást!

2010. okt. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én úgy "fürödtem", (ha ezt annak lehet mondani), hogy a kád egyik végének a peremére (lehetőleg ne oda ahova feküdni lehet, hanem a lefolyós végéhez) ráültem a szélére kívülről, aztán befordultam és betettem az egyik lábam (a jót) a kádba, a másikat, meg (a rosszat) kint hagytam, ill. feltettem vízszintesen a kád szélére. Így biztonságosan meg lehetett mosakodni, előrehajolva, vagy igény szerint még egy kicsit be is tudod magad csúsztatni az alaposság kedvéért :-))) 40/n
2010. okt. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi:)Majd megoldom!A zacskós megoldás jó, csak van hogy bemegy a víz...
2010. okt. 28. 19:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!