Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez már alkoholizmus? Mit...

Ez már alkoholizmus? Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés
én már fiatal korom óta sokat bulizok, iszok. viszont nem akárhogy. volt, hogy mindennap berugtunk. nem akárhogyan.... és manapság már nem mindennap, de azért majdnem mindennap lecsúszik 2-3 pohár bor vagy sör, hétvégén meg tömény. és már emiatt csúnya dolgokat is tettem (nem megcsalás), és csúnyán is beszélek párommal, sok mindenre nem emlékszem, stb. és most szakított velem.. még együtt élünk, mert nem tudja mi legyen, de már külön alszunk napok óta. azóta én nem iszom és megígértem, hogy változtatok. de hogyan? és hogyan érjem el, hogy megbocsátson sokadjára is?
2010. okt. 26. 15:03
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Nálam sehogy sem érnéd el. Utálom a piát, a részeg embert nem különben. Én már az első néhány berúgás után elhagytalak volna. Remélem a párod sem fogja megbocsátani.
2010. okt. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tettekkel.Ha látja a hajlandóságot,hogy komolyan gondolod.Ha eddig kibírta mellett és még most is hezitál,akkor ha látja,hogy valóban próbálkozol,akkor talán...De ha úgy érzed,hogy nem birkózol meg egyedül az italproblémával,fordulj dokihoz vele.
2010. okt. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem akarom minden ilyen kérdéshez ugyanazt a szöveget tenni, de a franciáknak van egy eredeti módszerük:


http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__egyeb-kerdesek__2050..

2011. aug. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!