Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom, hogy eltört...

Honnan tudhatom, hogy eltört vagy elrepedt egy lábközépcsontom?

Figyelt kérdés

Egyesek azt mondják, akkor rá sem tudnék állni, mások meg, hogy napokig nyugodtan járkáltak vele, igazából csak a röntgen mutatta ki.


Én tudok vele simán járni, csak fájdogál, meg duzzadt egy lila egy kicsit és eléggé nyomásérzékeny egy darabon. De az meg nem megy le róla napok óta.


2010. okt. 26. 11:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérjél beutaló röntgenre, az a biztos hidd el.
2010. okt. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én simán mászkáltam vele és azt hittem viccel a doki, amikor azt mondta, hogy eltört. Ebből is látszik, hogy mindenkinél más. az enyém pl. nem mozdult el, gondolom ezért tudtam járkálni is. Fájt mint a kutya és szép hullazöld színe volt.


Javaslat: röntgen. Ha eltört és rosszul forr össze nagyobb bajod lehet belőle.

2010. okt. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kellene röntgen. Nekem spirálos repedésem volt, de ahogy kaptam rá azt a géles rögzítőt, már simán járkáltam vele. Max. az első 2 napban fájt nagyon.
2010. okt. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem nagyon belilult szinte rögtön az esésem után.tudtam menni de csak bicegve és a talpam belső részére tudta ráállni úgy ahogy, a másik oldalra egyáltalán nem. másnap kerültem röntgenre, teljes törés és pici elmozdulás is volt. szóval ne késlekedj irány az orvos!
2010. okt. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát köszi. De ha meg csak egy szalaghúzódás vagy rándulás ami valósznű, akkor meg félek, hogy kiröhögnek majd, hogy ilyesmivel feltartom a sort.
2010. okt. 26. 12:08
 6/7 anonim ***** válasza:
egy rándulás vagy húzódás is elég komoly szóval nem fognak kiröhögni. azért orvos hogy segítsen.
2010. okt. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem, tényleg nem nevettek ki, röntgenre is rögtön elküldtek, nincs törés, csak rándulás. Szerencsére.
2010. okt. 30. 18:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!