Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elrepedhetett a csont?

Elrepedhetett a csont?

Figyelt kérdés
Tegnap este kibicsalkott a lábam a papucsból. Hallottam egy reccsenést és eléggé elkezdett fájni járás közben a külső éle a lábfejemnek. Van rajta egy kiss vörös duzzanat. Járni tudok , csak nyomásérzékeny, meg fáj, ha ráállok, éleseket szúr bele. Mi lehet vele? Ugye nem törés? Akkor nyilván rá sem tudnék állni. Nincs nagy kedvem fél napot fölöslegesen az orvosnál tölteni. Elmúlik magától majd?
2010. okt. 25. 09:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem múlik el magától vegyél be fájdalom csillaptíót várd ki a sorod a dokinál és a rtg-nen majd kiderült tört vagy mi.
2010. okt. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Nem lehet tudni, pláne ha hallottál reccsenést.. Én azt tanácsolom inkább ülj egy fél napot a dokinál csináljanak röntgent, nem árt... Inkább mint hogy rosszul forjon össze, és örök életedbe fájdalmat érezz séta közben.. Megéri a fél nap ha mérlegelsz..
2010. okt. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát én azért biztos ami biztos el mennék dokihoz, ma reccsen meg elszíneződött lehet, hogy valami baj lett, nem feltétlenül törés, lehet rándulás vagy szalagszakadás.
2010. okt. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Jártam már így sőt évente 1x 2 x járok így nekem általában nem szokott nagy bajom lenni csak szalag megnyúlás, de ez annak az oka h 8 éve volt az első ilyenem és akkor a doki mondta h ha gondolom begipszeli és szépen megjavul erre nekem nem kellett gipsz szerintem ha anno begipszelik most nem szenvednék vele.Ja és ha így járok akkor 1 hétig lábra se tok állni és h tényleg megjavuljon ahhoz kell 2 3 hónap.

Ugyh javaslom a dokit mindenképp menj el.

Legutóbb kaptam boka rögzítőt vas izék vannak benne nagyon jó.

2010. okt. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát, köszi mindenkinek. Ha holnapra nem javul, lehet, hogy elmegyek a balesetire. Csak nemigen szeretnék gipszbe kerülni.
2010. okt. 25. 11:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!