Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek elrepedhetett a...

Szerintetek elrepedhetett a csont vagy csak zúzódás?

Figyelt kérdés
Ma 19 óra körül mikor biciklivel jöttem haza akkor állva tekertem mert siettem és a láncot ledobta a bicikli egy alsóbb fogas kerékre én pedig bevertem a térdemet a kormányba. Akkor még nem fájt annyira és azt hittem elmúlik majd, de most alig birok járni és felállni a székből ha leültem, mert annyira fáj. Amúgy kicsit fel van dagadva is. De amúgy nem is lila csak egy nagyon picike piros folt van a lábamon.
2010. okt. 1. 22:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A leírtak alapján nem hiszem hogy eltört, inkább csak nagyon megütötted. Jegeld, és éjszakára tegyél rá vizes ruhát, arra szárazat és tekerd körbe egy törölközővel. Ha holnap is ennyire fáj menjél be az ügyeletre, ott megröntgenezik.
2010. okt. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
oké, köszönöm a választ
2010. okt. 1. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!