Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tele vagyok kiutesekkel mar...

Tele vagyok kiutesekkel mar hetek ota. Mit tegyek, hogy elmuljanak, ne jojjenek ki tobbe, vagy legalabb ne viszkessenek ennyire? !

Figyelt kérdés
Nem tudom mitol johetnek ki,ha nem eszek semmit,akkor is jonnek. Magos gyumolcsoktol szoktak kijonni, de azt sem ettem. Mivel kenhetnem be vagy mit ehetnek h ne jojjon ki tobb?
2009. jan. 4. 11:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez biztosan valamilyen allergia. Lehet ételallergia is mert az nem úgy működik hogy hogy fél napig nem eszel semmit akkor el is múlik, mert ha valamire kijön akkor az sokáig meg is marad (legalábbis nálam). Ha nem étel allergia akkor lehet valamilyen mosószerre, tusfürdőre, krémre. Nem használtál mostanában valami új dolgot amit eddig nem? Bróbáld bőrnyugtató, aloe verás krémmel kenni ha nagyon viszket és érdemes bőrgyógyászhoz fordulni vele.
2009. jan. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzővel. Annyival egészíteném ki, hogy tanácsos volna elmenni egy allergia tesztre. Ott nem csak a jelenlegi allergiád kiváltó okát deríthetik fel, de ki tudják mutatni, ha még érzékeny vagy bizonyos dolgokra, és bár egyelőre tünetmentes vagy, bármikor egy újabb allergiává alakulhat át.
2009. jan. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszi szepen, elfogok menni borgyogyaszhoz, vagy tesztre... De valamilyen kurat nem ismertek, amitol elmulnanak, tavaly egy grafruit kurat csinaltam es egy ideig nem jottek ki. Valami mas otletetek nincsen? Kremre, tusfurdore nem hiszem allergias lennek...
2009. jan. 4. 15:00
 4/6 anonim ***** válasza:

Tényleg lehet allergia, és meg kéne állapítani, hogy mitől,(lehet akár gyógyszerérzéknység is)és le kéne állni vele sürgősen!

Ezen kívül még lehet egycsomó fertőző betegség is, amit jó lenne kezeltetni.Szóval fordulj orvoshoz!

2009. jan. 5. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy otthon tudnál olyan kúrát csinálni ami használna mert amíg az allergizáló tényező fenn áll addig sajnos a tünetek sem fognak múlni. Ezért kell megtudni mire vagy allergiás, hogy el tudd kerülni amennyire lehetséges. Vannak gyógyszerek is allergiára de ezeket csak orvos írhatja fel, tehát jobb ha mielőbb megnézeted magad.
2009. jan. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kezet foghatunk,én is így vagyok 2 hó-ja.Nálam eddig gyomorgyulladást találtak,de most megyek ételallergia vizsgálatra.nekem is elegem van,mindennap több van belőlük,és kegyetlenül viszketnek már mindenfelé van.

tejet 1hete nemiszom,mégis vannak újabbak,de kiírom én is e kérdést.

2009. jan. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!