Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sokszorosára van dagadva a...

Sokszorosára van dagadva a bokám, mit tegyek?

Figyelt kérdés

38 éves nő vagyok. Szívem rendben, azt nézték.

IR-em van, vesémet nem tudom, de nem tudok róla, hogy gond lenne vele. Vérnyomásom mindig rendben van, alapvetően alacsony (örököltem).

Trombózist többször nézték, mikor ugyanígy be voltam dagadva, sosem volt semmi bajom.


Most is csak a bal bokám dagadt be, de az úgy, hogy nem tudok ráállni, fáj, görcsös tartásban tartom. A lábfejem is pampuska, a lábujjaim is virslik.

Nem mondom, hogy a jobb bokám vékony lenne, mert ilyenkor az is ödémás, de jóval kisebb.


Mit tegyek? Főleg vasárnap éjszaka? Aludni se tudok, úgy feszül.

Van sejtése valakinek, hogy mi lehet ez?



jan. 7. 23:31
 1/6 A kérdező kommentje:

Közben kisántikáltam egy kád meleg vízbe, hátha az segít.

Próbálom mozgatni, de nem mozog. Olyan, mintha bokában szorosan körbe lenne tekerve egy darab ronggyal.

jan. 7. 23:34
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Lehet mégse jók a veséid. Mennyi sós cuccot faltál mostanában?
jan. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tudnád normálisabban kérdezni, mint úgy, hogy faltam? Miért faltam?
jan. 8. 00:01
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert a ropit, chipset, nachost nem lehet enni vagy eszegetni. Vagyis nem ismerek olyat, akinek sikerült volna vele megállni. Mennyi a súlyod, és milyen magas vagy?
jan. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Túlsúlyos vagyok, 31-es az indexem. Nem falás miatt, nyugi. Gyakorlatilag ma sem ettem semmit.
jan. 8. 00:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Oké. Nem viszel be túl sok sót? Szerintem igyál tiszta vizet, viszonylag sokat. Az kihajtja a nátriumot
jan. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!