Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit jelenthet a köldök vérzése?

N Szandra kérdése:

Mit jelenthet a köldök vérzése?

Figyelt kérdés

Kb 1 éve volt egy kemény köldök vérzésem,amit egy hetes durva fájdalom követett.Az orvos szerint külső probléma,semmiféleképpen nem kell sérvre,meg hasonlókra gondolni,viszont a fájdalom belülről jött.

Azóta nincs váladék,időnként viszont megfájdul.

Volt már valaki hasonló helyzetben?


2010. okt. 22. 14:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Valami duzzanat is van esetleg?

Guglin azt írja a webdoki, hogy sebésznek kell megmutatni és ha van belül mégis elváltozás, akkor az majd eltávolítja. Én mindenesetre nem hagynám annyiban. Ez nem egy normális dolog. Ja, valamint visszamennék a dokihoz és azt mondanám, hogy eszméletlenül fáj , alig bírok megmaradni és sürgősen nézze meg, mert elviselhetetlen a fájdalom.

Néha kissé el kell túlozni a dolgokat, hogy komolyan ránézzenek az emberre.

2010. okt. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Abban az időszakban voltam dokinál,amikor tényleg nagyon durván fájt,támogatva tudtak bevinni.Látta,hogy tényleg nem gyenge a fájdalom.

Duzzanatot nem érzékeltem eddig.

2010. okt. 22. 14:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!