Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Édesapámnál áttétes rákot...

Édesapámnál áttétes rákot állapítottak meg CT alapján. Most a primer, kiindulási daganatot keresik. A teljes vérképvizsgálat nem mutat eltérést. Reménykedhetünk? A labor a CT után készült. Mi a véleményetek el kell mondanom neki?

Figyelt kérdés
2010. okt. 22. 11:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ennek alapján azt nem lehet megmondani, mert sokmindentől függ, pl életkor, egészségi állapot, hova képzett áttétet, mekkorákat stb. Mindenesetre nem reménytelen.
2010. okt. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Reménykedj! Sajnos ez az a betegség amihez az orvostudomány mellet nagyfokú remény és élni akarás kell, hogy társuljon. Így sikerülhet.

Hány éves apukád, ha már öreg, akkor talán jobb ha még nem tudja, ha fiatalabb, akkor semmi értelme a titkolózásnak.

2010. okt. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
34%
GYÓGYGOMBA kivonat!!Ezt szedje Apukád és tuti a gyógyulás!Akármilyen idős is!
2010. okt. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Persze,hogy reménykedhettek!Kell is!

De én mindenképp elmondanám neki.Akkor is,ha menthetetlen..

Az ilyen betegek szeretnek rendelkezni arról,hogy mi legyen az esetleges haláluk előtt és után.

(apukám is tumoros volt,és 15 évig dolgoztam tumoros emberekkel)

2010. okt. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
81-éves az édesapám és félek negatívan fogja befolyásolni a gyógyulást a tudat.
2010. okt. 22. 14:30
 6/11 anonim ***** válasza:
Nagyon sok mindentől függ a túlélés. Az is szép eredmény, ha sikerül egy pár évvel meghosszabbítani az életét. Van olyan tumortípus, ami teljesen meggyógyul, van olyan, ami gyorsan terjed sajnos.
2010. okt. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Látod, ezért kérdeztem, hogy hány éves apukád. Kövezzetek meg érte, de én lehet, hogy nem mondanám meg neki. Persze, függ attól is, hogy mennyire van képbe. Az én nagypapám is hasonló helyzetben volt. Mi nem mondtuk meg neki. Szegénykémben csak annyi tudatosult, hogy beteg. Jobb napjain büszkén mondogatta, hogy már gyógyulgat, és mi hiába tudtuk az igazságot, belénk is sok erőt öntött ilyenkor. Bár ő mindíg ilyen típus volt, hogy az utols szalamszálat is erősen fogta.

Volt a családban olyan is aki tudta. Borzasztó volt látni a halálra való készülődését, sokat gondolkodtam rajta, hogy amikor a sötét szobában egyedül ült csendbe, vajon min járhatott az agya. Az idősekben ez egyébként is benne van ez.

Te ismered apukádat, hidd el bárhogy döntesz nem hibázol. Ha megmondod neki, akkor őszinte voltál vele, ha nem akkor is kegyes.

2010. okt. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Könnyeket csaltál a szemembe! A férjem szüleit ebben az évben veszítettük el. Mindkettő rákos volt!

Az egyik tudta, készült rá, a másik nem tudta, sőt az orvosok sem. Végignéztük és végigcsináltuk. Szörnyű dolog. Most harmadiknak édesapám következett és azon gondolkodom mennyi csapást bír elviselni egy ember?

2010. okt. 22. 16:58
 9/11 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok! Nagyon sokszor végigmentem én is ezen. Sokszor elgondolkodtam azon, amit írtál. Hihetetlen dolog, de az élet valahogy mindíg képes a lehető legrosszabbnál is sokkal rosszabbat produkálni. Egyszer csak azt vettem észre, hogy egy vadidegen emberrel kapcsolatban meghallom a rák szót és görcsbe rándul a gyomrom.

Azt írod, hogy a te életedben is megvolt a tudás és a nem tudás két ellentéte. Akkor érzed a kettő közötti különbséget. Amikor érzed, hogy van erőd komolyan ezzel foglalkozni ülj le és gondold át alaposan. Hidd el nekem, mint már írtam, bárhogy döntesz, nem hibázol.

Sok erőt és kitartást kívánok neked és családodnak egyaránt!

2010. okt. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kösz,hogy lepontoztatok,bár nem értem miért??? Inkább használjatok kemót akkor mint gyógygombát nagyokosok!Hamarabb meghal legalább a rákos beteg!!Édesanyám is ebben a sz@rban halt meg és ő is kemót kapott..,no comment!Ha akkor ismertem volna már a gyógyomba kivonatot tuti azt adtam volna neki és véleményem szerint még ma is élne,ha nem kemót kap!Kicsit szánalmassak vagytok!!
2010. okt. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!