Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni azzal, ha túl...

Mit lehet tenni azzal, ha túl sokat pörög az agyam? Ez napközben is zavaró, de főleg este az, amikor aludni akarnék, de emiatt nem bírok elaludni se

Figyelt kérdés
És sokszor emiatt vagy Xanaxot, vagy alkoholt kell segítségül hívnom hogy el tudjak aludni, de egészségesebb lenne segédeszközök nélkül megoldani szerintem. Mit lehetne tenni?
2023. dec. 26. 09:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Ki írta fel a xanaxot neked ,valamiért kaptad esetleg lelki okok ezért pöröghetsz és nincs nyugodt alvásod.. A pajzsmirigy is okozhat gondokat . Sajnos én is ezzel küzdök altató, Frontin , citromfű tea, relaxációs zene hallgatással mindennel én is próbálkoztam már. De nekem pajzsmirigy probléma most derült ki. Én is szeretnék semmi segédeszköz nélkül aludni, mozgok sokat stb és mégsem megy . Nem könnyű….
2023. dec. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Megoldod a problémákat, elvégzed a halogatott dolgokat, amik miatt be vagy feszülve, aztán majd tudsz aludni.
2023. dec. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
pálinka mindenre jó
aug. 30. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!