Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha elkaptam haveromtól a...

Ha elkaptam haveromtól a Covidot, karácsonyra kigyógyulok így belőle?

Figyelt kérdés

Hétvégén voltam egy haverommal inni, hétfőre arcüreges tünetei voltak, meg náthás volt hőemelkedéssel. Ma tesztelt és covidos. Jövő hét vasárnap karácsony 24-e. Ha én tegyük fel elkaptam tőle, amig lappangott benne, akkor úgy bennem is lappangással és a betegség kihordásával együtt mire számítsak? Voltam év elején Covidos, de azóta gondolom immunitás már nincs, az nálam kb 5 napig tartott enyhe tünetekkel. Ez is kb olyan, hogy lappang bennem 5-6 napig, utána kijön, olyan hétvége fele, az kb 5 nap betegség és jövő vasárnapra már elmúlik?


Pls. ne kezdjen el senki támadni, hogy vírusrettegő vagyok stb, voltam már covidos, nem ettől félek, csak karácsonykor egész rokonság összejön, meglátogatnak, én látogatok stb, vannak idősebbek is aztán betegen az egésznek annyi. Tudom ez előre kicsit túlgondolásnak tűnhet, semmi se biztos még, csak előre szoktam tervezni és mindennel számolok.



dec. 12. 19:00
 1/3 anonim ***** válasza:
8%
Milyen covidot?
dec. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
89%
Nekem most 5 napos volt.
dec. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
89%
Nem lehet tudni, mindenkinél teljesen más. Rajtam tünetek nélkül ment át és hatalmas ellenanyagot találtak bennem, mindez immunbetegség mellett - orvosi hablatyra rácáfolva. Időseknek szintén nem volt vele bajuk, miközben más idős és fiatal is meghalt.
dec. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!