Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Volt már mérgezésed? Milyen...

Volt már mérgezésed? Milyen anyag okozta? Mik voltak a tünetek? Mennyire volt elviselhetetlen érzés? Maradt-e maradandó károsodásod, és mi?

Figyelt kérdés
2010. okt. 16. 22:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Vérmérgezésem volt, coli baci okozta. 3 hétig 40 fokos lázam volt, élet-halál között lebegtem. Bekerült a véráramba is. Rettenetes volt, soha nem volt még olyan beteg mint akkor. Amikor kijöttem belőle, depressziós lettem, nem tudtam mit kezdeni magammal, az életemmel. Soha többé nem leszek az az ember, aki előtte voltam, pedig már eltelt 6 év.
2010. okt. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ételmérgezés. Hánytam, f*stam, jött a cucc alul, fölül, kiszáradtam, kórházba kerültem, az infúziót utáltam, de jobban lettem tőle. Azóta hányás fóbiám van. Elég keményen. :S
2010. okt. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Volt, hogy koleszban valamit raktak a piámba és attól kerültem kórházba, és kis koromban valami mérgező növényt ettem meg. Mindig a kórházban kötöttem ki. És mindig hánytam. Fújjj.
2010. okt. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!