Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kati függőség, mit csináljak?

Kati függőség, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm aki azóta csinálja amióta "divatba"jött. Sajnos már vagy 50 kilót fogyott tőle...és nagyon idegbeteg lett tőle :S

Rám nem hallgat és úgy van vele hogy ő nem függő!

Segítsetek tanácsokkal,hogy hogy tudnék neki segíteni!

Légyszíves tényleg csak tanácsokat írjatok,mert kioktatások meg olyan "dumák" nem érdekelnek,hogy ez nem okoz függőséget vagy ehhez hasonlók!


2010. okt. 13. 21:03
1 2
 11/12 07 válasza:

Hello! Itt lessz remélem a segítséged:) Én próbáltam a mefedront méghozzá a tegnapi nap folyamán ebben a hónapban másodjára de az első 1 hete volt! Nincs rá orvosság!!! De nem legyőzhetetlen mikor a hatása alatt voltam belenéztem a tükörbe és mind amellett ,hogy tökéletesnek láttam magamat és minden létező dolgot a környezetemben, belenéztem a saját szemembe és akkor elfogott a rettegés. A tág pupillák félelmetesvolt feketék voltak a szemeim szorongásfogott el de csak mindőssze egy percre. Ezután minden ugyanúgy jó volt az a hihetetlen önbizalom és tökély amit ad mikor lebegsz nincs problémád jólérzed magad,Baromság!!! a barátod is csak egy a sok közül aki menekül a valóságból nincs semmi és senki aki letuggya szoktatni csak saját maga! De te segíthetsz Én 5 haveromat szoktattam le róla teljesen és 7 csajt megvannak a módszereim de ezekkel a módszerekkel én is mindíg csak arra törekszem ,hogy ö akarjon leszokni!

8 általánost végzett 20éves fiatalembervagyok tele helyesírási hibával de nagyon őszinte és ami fő és átfogo azt tanulom magamtól othon, Pszihologiját és emberismeretet valamiért úgyérzem ehez értek! Amit a barátod csinál az véget fog érni de ha nemteszel valamit akkor az életével eggyütt! Sok ismerősöm van és van közöttük olyan is aki komplett számítogépeket és telefonokat kap akár eggyetlen G mefedronért!Privát e-mailban elküldöm a telefonszámomat ha segíteni akarsz rajta hívj fel!Gondold át!

2010. okt. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
az utolsó válaszolonak szeretném mondani : nekem is ugyan ez lenne a problémám van egy lány ő 16 éves és kezdem megszeretni de viszont qrvára kati függő és nem engedi hogy segítsek neki de én még is szeretnék már lassan azon gondolkozok hogy beköpöm az apjának de ez szerintem nagy szemétség lenne de így viszont tönkreteszi magát nem tudom mit csináljak én probálkozok segíteni neki de nem könyű ha gondolod akkor itt az msn címem:zaraki07@hotmail.com jó lenne beszélgetni
2010. dec. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!