Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a baj? (16 éves vagyok)

Mi lehet a baj? (16 éves vagyok)

Figyelt kérdés
Ízületi és izomzati problémáim vannak. Pl elkezd fájni a hátam, de úgy hogy nem tudok megmozdulni. a bokám is elkezd úgy hogy nem tudom behajlítani. Már valamikor sírva fakadok úgy fáj. Esetleg valamilyen vitamin hiány lehet? Meghalok most is úgy fáj a hátam. Testartásomon már javítottam.
2010. okt. 13. 19:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Hm... hát nem vagyok hozzáértő... 15 éves vagyok. De nem lehetséges a D vitamin hiány?
2010. okt. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szia! Az ortopédiára kellene elmenned, mert vannak tipikusan fiatalokat érintő betegségek, amik ilyen tüneteket okoznak. (pl. shceuermann-kór) De előtte a háziorvoshoz menj el, és ne hagyd lerázni magad! Sok sikert, remélem hamar meggyógyulsz!
2010. okt. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
1. válaszadó vagy. az a kór van nekem is az a hirtelen növekvés miatti betegség. De az nem csak a gerincre terjed? Különben magas vagy?
2010. okt. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vagyok* Bocsi :)
2010. okt. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Fogadjál el egy tanácsot tőllem. A merev izomzat, izomfájdalom, lehet összefüggésben vannak az esetleges stresszel. Túl merev vagy egésszében, érted? Hasonló problémákkal küzdök, és akkor szokott nagyon előjönni, ha az életemben komoly problémákat kell megoldanom. Na akkor aztán síkítani tudnék a fájdalomtól. A sok stressz fizikai fájdalmakat tud ám okozni. Tavaly is előjött nállam ez a szőrnyúség és elmentem gyógymasszőrhöz, szószerint azt mondta a vállamon és a hátizmaimon fát lehetne vágni, annyira merevek. Jól meggyúrt, azóta is elmegyek hozzá, úgy két havonta. Olyankor kilazít. Próbáld meg te is hátha segít. Jobbulást kívánok neked.
2010. okt. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat. Utolsó válaszoló: lehet igazad van . rengeteget stresszelek a napokban. Köszönöm a tanácsokat a többieknek is mindenkinek megy a zöld!
2010. okt. 13. 20:11
 7/7 A kérdező kommentje:
És nem nem vagyok magas, már egy ideje 168 venti vagyok.
2010. okt. 13. 20:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!