Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 11 éves de szőrős?

11 éves de szőrős?

Figyelt kérdés

húgom 11 éves gyorsan érő lány.

de szőrős a lába, és elkezd nőni a bajusza!


ez nála normális? Mit csináljunk vele?


25/l


2011. nov. 3. 07:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos ez alkati kérdés... Ezellen nem tehetsz semmit. A lábszőrzet a legkevesebb, viszonylag könnyű rajta segíteni, de a bajusz az kicsit neccesebb. Felnőttként lehet hogy hormon talblettát írnának fel, de ő még csak gyerek. Lehet, hogy most -mivel fejlődésben van- a férfi hormonok amik kisebb számban persze de a nőkben is megtalálhatók vannak most túltengésben. Ez változhat. Ha nem történne meg az évek alatt, érdemes nőgyógyászhoz elmenni a hugival.
2011. nov. 3. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
El kellene vinni endokrinológushoz hormon vizsgálatra. Főleg ha a punciján és a hónalján kívül erős szőr van rajta.
2011. nov. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem kell sehova vinni, kicsit korán érő, ez van. A lábát le lehet epilálni/gyantázni, a bajszát meg gyantázni.
2011. nov. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is szőrős a lábam meg hónaljam is kicsit meg persze ott lenn is. Szerintem nincs ebben semmi extra dolog. Ahogy előttem írták gyanta, epilátor. Amúgy anyukája nemtud róla ?


13/L

2011. nov. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én is az voltam már 11 évesen sot még hamarabb is egy kicsit,szerintem segíts neki megszabadulni a szőrszálaktól,mert tudom milyen ciki lehet ugy elmenni suliba
2011. nov. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!