Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Segí*tetek hányni? (Kérdésed...

Segí*tetek hányni? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Nah az a helyzet hogy 1 kicsit allergiás vagyok a mogyoróra.A doki a múltkor azt mondta hogy kis mennyiségben ehetek de utána ki kell hánynom.Mivel imádom a mogyorót most ettem 1 tállal.Adoki nem mondta hogyan hányjak és nincs itthon hánytató gyógyszer vagy mik azok.Mind1 annyi kéne hogy segítsetek valami erős hánytatási módszert!Már próbáltam sós kávét,sós kólát,sós langyos vizet és még a torkomon is lenyúltam de semmi!Segí*tsetek!!!!:S
2010. okt. 13. 19:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Végső megoldás: gondolj rám.
2010. okt. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
:) sikerült köszi utolsó amint rád gondoltam csak úgy jött ki és blee :( de már múlik a viszketés amúgy tényleg köszi mindenkinek!!!!:D
2010. okt. 13. 21:00
 13/15 anonim ***** válasza:

Hiába,imádnak a nők...

A dokidnak mondd meg,ha még egy ilyen tanácsot ad,bemegyek hozzá egy zsák mogyoróval és az egészet feldugom a seggébe.Azt hányja ki ha tudja.

2010. okt. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
:) inkább csak gondolatbN ADOM ÁT NEKI AZ ÜZENETET :d
2010. okt. 13. 22:15
 15/15 anonim ***** válasza:
egyél sós gyümölcsöt sok sóval tuti hányás
2010. dec. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!