Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Segí*tetek hányni? (Kérdésed...

Segí*tetek hányni? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Nah az a helyzet hogy 1 kicsit allergiás vagyok a mogyoróra.A doki a múltkor azt mondta hogy kis mennyiségben ehetek de utána ki kell hánynom.Mivel imádom a mogyorót most ettem 1 tállal.Adoki nem mondta hogyan hányjak és nincs itthon hánytató gyógyszer vagy mik azok.Mind1 annyi kéne hogy segítsetek valami erős hánytatási módszert!Már próbáltam sós kávét,sós kólát,sós langyos vizet és még a torkomon is lenyúltam de semmi!Segí*tsetek!!!!:S
2010. okt. 13. 19:35
1 2
 1/15 anonim válasza:
a torkon lenyulásnál keresd meg azt a kis pöcöt ami ott van lent és birizgáld...elötte igyál nagyon sok vizet hogy hányingered legyen...
2010. okt. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
kipróbálom köszi
2010. okt. 13. 19:45
 3/15 anonim ***** válasza:
Képzeld el, ahogy kutyaürüléket kezdesz el nyalogatni, majd kis falatokban megeszed.
2010. okt. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
-.- xD azért kössz
2010. okt. 13. 19:51
 5/15 A kérdező kommentje:
ez a vizes nem nagyon válik be eddig nincs hányingerem se viszont már kezd viszketni a nyakam S:
2010. okt. 13. 19:52
 6/15 anonim ***** válasza:
Igyál langyos sós vizet.
2010. okt. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
azt már próbáltam nem jó :(
2010. okt. 13. 20:33
 8/15 anonim ***** válasza:
Igyál meg egyhuzamban kb fél liter vizet, majd dugd le 2ujjadat a torkodon, de ne vedd ki egyből, hanem birizgáld ott hátul. Eleinte csak öklendezni fogsz, de ne hagyd abba, hanem csináld és hidd el, jönnie kell valaminek. Én is sokáig próbáltam, míg sikerült. Nekem ez vált be. A sós vízzel meg a többi rossz ízű cucctól nem igazán lett hányingerem sem, csak a számnak lett rossz íze és semmi hatás. Próbáld ki, amit ajánlottam, ha nem jön be, akkor reménytelen vagy! :D Nagyon akarnod kell, hogy hányni tudj, ha nem vagy edzett... pfff... jókat írok, de ha ez a megoldás.... Máskor ne egyél ilyet, ha hánynod kell. Sz@r egy dolog... :S
2010. okt. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
tudom de imádom :D ezt viszont kipróbálom mert eddig az öklendezésnél feladtam...
2010. okt. 13. 20:45
 10/15 anonim ***** válasza:

A dokid biztos tombolán nyerte a diplomáját,vagy vette.

Pisilj,vagy szarj bele a wc-be,de ne húzd le,hajolj fölé és dugd le az újjad és kezdj el undorodni és öklendezni.

2010. okt. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!