Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mivel lehet hízást elérni?

Mivel lehet hízást elérni?

Figyelt kérdés
A rendszeres étkezés, életmódváltás, stresszmentes élet(amennyire lehet), mozgás stb megvan, ezen kívül várok ötleteket(pl B12 vitamin jó??)
2010. okt. 13. 13:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Hízni akarsz de meg van a mozgás? Ez a kettő kiüti egymást. Ha hízni akarsz ne mozogj, egyél sok tojást,banánt,jó sok zsíros ételt.

Nem írtad konkrétan miért akarsz hízni. Azért meg vékony vagy vagy azért,mert edzel és így akarod a tömeged növelni?

2010. okt. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ez hülyeség hogy egyél sok zsíros ételt.

ne az egészségtelen kajáktól akarj hízni.

és nem üti ki egymást a mozgás.

2010. okt. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2. vagyok

én még régen amikor még kellett híznom mert kis semmi voltam:S akkor a béres csepptől jobb étvágyam lett.:)

és híztam is..

2010. okt. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1. válaszra: nem hájas akarok lenni, hanem azért arányos és nem szeretnék a zsírlerakódástól jövőre meghalni:))

2. válaszra: köszi, most, hogy mondtad, hallottam már a Béres cseppről, csak feledésbe merült, de kipróbálom.

2010. okt. 13. 13:35
 5/5 anonim ***** válasza:

Kérdező

ne beszélj butaságokat. egszséges ételektől nem fogsz hizni. a béres csepp is hájassá tesz :S

2010. okt. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!