Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyi gyógyszer a maximális...

Mennyi gyógyszer a maximális adag amennyit bevehetek alváshoz probléma nélkül?

Figyelt kérdés

Nem kérek kioktató embereket, csak akik a kérdésemre tudnak válaszolni.

Néha nem tudok aludni, viszont ha beveszek egy 0,5ös frontint és 3x 0,5 helexet sem tudok. Nem mindig szedem ezt a mennyiséget, de néha nagy szükségem lenne az alvásra. Pszichiátriai gondozás alatt vagyok, júli 20.án megyek vissza, nem kell aggódni.

Esetleg még egy frontin beleférne ha nem sikerülne az alvás?


22/L



2023. jún. 29. 00:10
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Olvasd el a doboz oldalán. Vagy a használati utasitast.
2023. jún. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Az orvosod vagy a gyógyszerészed megmondja, de ha nem alszol válts más gyógyszerre talán
2023. jún. 29. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 ShemShemKing válasza:
0%
Szerintem nyugodtan, de hosszútávon nem oké.
2023. jún. 29. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem max 4 darab 05 frontin volt egy szerre alváshoz..Nem kioktatni akarlak de egyre gyengébb lesz.. Én altatót irattam sokkal barátságosabb az altató alváshoz mint a nyugtató és minél több nyugtatót szedsz annál több mellék hatást tapasztalsz majd sokkal jobb az altató szépen megkéred az orvosod és felír
2023. jún. 29. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
44%

Kerdezo, a Xanax, Helex es Frontin hatoanyaga a az alprazolam. Mind 3 ugyanaz, csak mas marka neven.

Miota szedsz ilyeneket? En 15 evig szedtem, gyogyszer nelkul egyetlen percet sem aludtam soha. Szoval hidd el aterzem. De (sajnos nem akaraterobol) abbahagytam es bar utana 2 hetig szarul voltam, azota magamtol alszom, mar 2,5 eve. A benzodiazepineknel (Xanax, Helex, Frontin, Rivotril, Valium, Seduxen stb ) fellep a bumerang hatas, ami azt jelenti, hogy amire eredetileg szedni kezdted (szorongas, alvas problema stb) egy ido utan maga a gyogyszer fogja generalni ezeket a tuneteket mellekhataskent es orokke benne fog tartani teged. Hidd el. Ha magadtol aludni akarsz, ne szedd. Es ha az orvosnak jobban hiszel. O jutalekot kap minden egyes recept utan amit felir. Szerinted nekem mi erdekem van abban h szolok. En 15 evet elb@sztam az eletembol ezek a bogyok miatt. Remelem te nem jarsz igy.

2023. jún. 29. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok. 4-esnek full igaza van. Az altatoszerek (Z-szerek pl Zolpidem stb) sem epp cukorkak, de meg mindig jobb egy fokkal. VAGY szoktak felirni altato hatasu antidepresszanst.
2023. jún. 29. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!