Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 160 centivel és 38 kgval...

160 centivel és 38 kgval miért nem vagyok olyan vékony mint egy modell?

Figyelt kérdés
2023. jún. 17. 08:26
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Jézus. A gyerek ennyi cm és kg. Eszik, mint egy kubikos és úgy néz ki, mint akit éheztetnek. Sovány. Nagyon. Felnőttnek bele sem gondolok.
2023. jún. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Mert beteg vagy. Mentálisan. Kérj segítséget pszichológustól.
2023. jún. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%
Biztos, hogy olyan vagy. Én 165 cm vagyok, 50 kg, és olyan vagyok.
2023. jún. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Mert a modellek genetikailag vékonyak, és nem pedig anorexiások, mint te. Te nem úgy nézel ki, mint egy modell, hanem mint egy auschwitzi menekült. Remélhetőleg, ha igaz amit írsz, van egy épelméjű ember a közeledben, aki elvisz a kórházba, mielőtt meghalsz. 160 centivel pedig úgysem leszel soha modell, tekintve, hogy a minimum magasság 173 centi, az ideális pedig minimum 176.
2023. jún. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%

Kizárt dolog, hogy ne volnál olyan vékony, sőt...

Egyébként BMI szerint túl sovány vagy, legalább 47 kilónak kellene lenned.

Nyilván nem kéregethetek fotót tök idegenként, de nincs véletlenül testképzavarod? Más, környezetedben élő, akivel beszéltél erről, nem tett erre utalást?

2023. jún. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
Te nem vékony vagy,hanem anorexiás,egészségtelenül vézna.160 centihez 45 kiló kellene,legalább-még akkor is vékony leszel,de formásan vékony.
2023. jún. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
34%
Már megint te? Nem vagy még kórházban, mint kellene?
2023. jún. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Rendkívül fontos lenne orvoshoz kerülnöd.
2023. jún. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Metionin ***** válasza:
51%

A modellek nem csak vékonyságból állnak, megfelelő csontozat is kell hozzá. Te hiába koplalod magad 38 kilóra ha pl. a csípőd szélesebb, az nem súly függvénye, hanem csontozat. Plusz a legtöbb modell edz, így van rajtuk némi izom, tónus, nem pedig a csontokra száradt bőr.

Nem akarlak bántani de voltam 38 kiló baleset után, nem szép és pláne nem modell alkat. Kérlek fordulj orvoshoz minél hamarabb. A súlyod alapján még lehet hogy funkcionálsz, nekem is tökéletes vérképem volt anno de fejben már baj van, ha nem veszed észre, hogy csontsovány vagy.

2023. jún. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!