Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek a drogok miatt...

Szerintetek a drogok miatt nem nőttem nagyra? :D

Figyelt kérdés

15 éves koromban 2 éven kersztül mindennap be voltam szívva, meg aztán egy nyáron keresztül speedeztem és a gombát sem vetettem meg.

Szerintetek ezért nem nőttem nagyra?

175 cm vok ami szerintem alacsony..


2010. okt. 11. 22:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez kérlek egy Erechtia Mendococus baktérium által okozott fertőzés.

Ez az első tünete. Ha valóban szereted önmagad, én a helyedben azonnal elküldeném az orvoshoz, mert a tünetei súlyosbodni fognak


Első körben lepattognak majd a körmeid, melyek alatt gennyedző fekélyek lesznek majd. Ezek után besárgulnak a fogaid, behorpad a fél fejed, s úgy fogsz kinézni, mint egy varangyos békát molesztáló ausztrál pézsmapocok.

Ha ez még nem lenne elég, akkor tested aránytalan lesz, majd ehhez képest csökken az IQ-d, s a legvégén egy mezei görögdinnye többet fog érni, mint a te....



És ez nem vicc!

2010. okt. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szerintem buta vagy.

15 évesen nem tudtál 2 éven keresztül "szívni", max egy éven keresztül, a 175 cm pedig nem olyan alacsony, bár nem írtad a korodat sem. Egyébként meg szokás tudni ha már fogyasztjuk, hogy minden káros szenvedély folyamatos használata megállítja a fejlődést.

2010. okt. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én életemben nem drogoztam, nem cigiztem, de egy-két centivel alacsonyabb vagyok nálad...


17/F

2010. okt. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

1. Teljesen normális a magasságod. Mégis mekkora akarsz lenni?

2. Nem hinném, hogy a kérdésed vicces lenne. A drog nem poén (potenciaproblémád nincs? mert azt is okoz a drog...).

3. Mi köze ennek a kérdésnek a család kategóriához?

2010. okt. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Fiú vagy, vagy lány? Amúgy hogy csináltad, hogy 15 évesen valamit két éven át csináltál? Te két éven át 15 voltál?


Amúgy én csak a cigiről hallottam, hogy alacsony marad tőle az ember, ha akkor szokik rá, amikor még növésben van (de persze ez sincs kőbe vésve). Mondjuk lehet, hogy ez nem csak erre igaz. De amúgy szerintem sem vagy alacsony.

2010. okt. 12. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Roszul fogalmaztam meg a kérdést.

15 éves koromtól 2 éven keresztül...na mind1 most 20 vagyok.

Fiú vagyok, potenciagondjaim nincsenek, 175 cm vok és 85 kg( sportolok)

Igazából kicsinek tartom magam, nőni akarok még 10 cm-et,de nem lehet ilyen a genetika..:D

2010. okt. 12. 19:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!