Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 15 éves vagyok,110 kg és 181...

15 éves vagyok,110 kg és 181 cm ez nagynak számit? Mert oszt társaim meg mostanában mindenki szokta mondogatni hogy de nagyra nőttem, ez igaz?

Figyelt kérdés
2010. febr. 8. 16:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Te bizony magas vagy, és kicsit túlsúlyos. Apám 41 éves, 80kg, 180 cm!
2010. febr. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

hát ha fiu vagy akkor annyira nem nagy...

de ha lányvagy akkor hatalmas:O

2010. febr. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A 181 cm nem sok egyáltalán.

Viszont k*rvára el vagy hízva:


Tisztelt Uram!


Ön sajnos az elhízottak csoportjába tartozik, mindenképpen ajánlatos ez ügyben tennie valamit! A testtömeg-indexe alapján az Ön esetében sajnos az átlagosnál nagyobb a kockázata a magasvérnyomás-betegségnek, cukorbetegségnek, szívizom-infarktusnak, agyvérzésnek, tüdőbetegségeknek, daganatos betegségeknek. Ezeken segíthet, ha lead egy pár kilót testsúlyából.


Beírtam az adataidat, és ez jött ki. Kb 75 kilónak kéne lenned, hogy se kövér, se sovány ne legyél. Dobj le egy 30-ast. =D

2010. febr. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha fiú vagy, nem vagy magas. Vagyis hát igen, de az nem baj.

Ha lány vagy, akkor egy lányhoz képest általában az vagy. Átlagos női magasság 165 cm. De szerintem nem nagy cucc, ha lány létedre akkora vagy. Egyik barátnőm 182 cm. És ha mellettem áll, azért nem tűnik olyannak, mintha..., de mégis akkora.:D


14/L

2010. febr. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha fiú vagy,akkor szerintem nincs veled úgy semmi baj,de azért fogyhatnál!Ha lány vagy,végképp fogyhatnál!!!
2010. febr. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

hát szerintem nagyon nagyon kövér vagy.

18 éves vagyok, 185 cm magas, és 69-70 kg (egyik mérlegen ennyi, másikon annyi :D)

én ezzel a testsúllyal meg tudom fogni a hasamon a hájat, és szerintem fogynom kéne. mások azt mondják h nem, de nem hiszek nekik.


18/F

2010. febr. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó.

Ez a két dolog nem igazán függ össze. Azért tudod megfogni a hasadon a hájat 70 kilósan, mert egy puhány sz*r vagy. És életedben nem sportoltál még semmit, pláne olyat nem, amitől a hasfalad erősödik. ^^

Szóval aki 110 kg, még mindig jobb helyzetben van, mert van mit átalakítania...de a girnyók általában girnyók maradnak. =D

2010. febr. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

21:13 vagyok


azért ne úgy képzelj el hogy egy hájas disznó vagyok, mert nem vagyok az. girnyó sem vagyok, és sportolok is.

edzett vagyok.

nem értetted meg a mondandómat.

úgy érzem hogy ezekkel az értékekkel is lenne mit leadnom, (1-2-3 kg)


Amúgy meg igen nagy a pofád, mire vagy ilyen nagyra?

2010. febr. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
22:17-nek írtam az előzőt
2010. febr. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!