Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek ilyenkor már mit...

Szerintetek ilyenkor már mit tudnak csinálni? (kéz)

Figyelt kérdés
Az van hogy kb. 2 hónapja elkezdett fájni a csuklómnál.. és elmentem vele dokihoz először még csak házi orvos adott rá kenőcsöt és gyulladáscsökkentőt. Mondta menjek majd vissza. Szedtem a gyógyszert, a kenőcsöt is használtam de 2 hét múlva visszajött a fájdalom. Visszamentem és be is utalt ortopédiára. Ott mondta a doki hogy használjam tovább a kenőcsöt, adott egy még erősebb gyógyszert és felírt csuklórögzítőt is. Na én ezt is betartottam kentem a kezem, szedtem a gyógyszert és használtam is a csuklórögzítőt. Ma van 2 hete hogy voltam és vissza is kell mennem majd délután, DE ugyanúgy visszajött a fájdalom. :S Pedig mindent betartottam amit a doki mondott. Szerintetek? Mi lesz a következő lépés? Műtét? Vagy gipsz? Köszönöm.
2010. okt. 11. 14:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Amíg nem tudják mi bajod, addig nem fognak megműteni.

És valószínűleg gipszet sem tesznek fel.


Gondolom "elküldenek" komolyabb kivizsgálásra. Mondjuk megröntgenezik a kezed.


Ne aggódj, amíg nem tudják mi ez, v. mitől van, nem fognak drasztikusabb eszközökhöz nyúlni (mint műtét v. gipsz).

2010. okt. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. A házi orvosom azt mondta hogy szerinte ínhüvelygyulladás.
2010. okt. 11. 15:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha őszintén leírod mit csinálsz a csuklóddal, akkor lehet hogy megtudjuk oldani a problémádat. Magától ritkán fáj. lehet hogy sokat fogod az egeret. Vagy valami mást csinálsz?
2010. okt. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

:D:D

Régebben bokszoltam. De azt abba is hagytam. Amúgy bal kéz. :) Az is lehet közre játszik hogy gépírásom van. Egy héten többször is.


Amúgy csak újfajta gyógyszert kaptam megint. :S Már a 3. fajta. :S

2010. okt. 12. 17:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!