Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a kémiai...

Mi a véleményetek a kémiai hámlasztásról?

Figyelt kérdés

Szeretnék kémiai hámlasztást, de még nem mertem rászánni magam. Ha valaki volt már, akkor írja meg milyen. Nagyon tág pórusú a bőröm és néhol vannak pattanások okozta hegek.

Már kipróbáltam pl.: mikrodermabrázió, aha savas hámlasztás, de sajnos nem sok sikerrel.

Ha valakinek van még ötlete akkor írja meg. Előre is köszi.


2010. okt. 10. 13:18
 1/4 anonim ***** válasza:

En minden evben csinaltatom. Egy ilyen hamlasnal 3 reteg bor jon le. oki az arcomra 35%-os, nyakamra 25%-os vegyszert leszt. Irtora faj, kb husz perc az egesz. Nagyon eg, hiszen egetik is a borodet, nem langgal hanem vegyszerrel. Mikor kijovok a rendelobol, hideg van, de az arcom langban van. A nagy porusokra nem hat az biztos. Talan heggekre valamit, pattanasokra nem tudom. Nagyon csunyan fogsz kinezni egy hetig. A masodik nap olyan leszel mint ha osszeegett volna arcod, szurkes szined lesz. A harmadik nap nagyon de nagyon fogsz hamlani, allandoan kenned kell borod zsiros kremmel, babaolajja, nem szabad hogy kiszaradjon, es a naptol ovakodni kell. . utcara semmikepp nem tudsz kilepni. Egy het utan kezd noni az uj bor, egy kicsit rozsaszines lesz. Kell egy egez ket het hogy uj borod legyen nagyon szep, mint a bebik popsija. Ezutan nagyon kell vigyaznod, hogy ne egj le, napra semmikepp nem szabad menned legalabb 2 honapot. A legjobb idoszak erre a tel.

Mikrodermabrazio nem er semmit, foleg nem pattanasokra es kitagult porusokra.

2010. okt. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt mondjak, a derma roller hasznal heggekre es nagy porusokra. Nem tudom, nem hasznaltam. Te is meg tudod venni, a Neten, de kell 2cm tu, kisebb nem hasznal. Ez lehet otthoni kezeles. Legjobb arcod lejegelni, hogy ne fajjon annyira. Vagy nezz korul hogy dokik, kozmetikusok kozott talalsz e aki csinalja a "needling"-et. Bocsi, nem tudom, hogy magyarul hogy hivjak ezt a kezelest, gyakorlatilag olyan mint a derma-roller.
2010. okt. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors választ:)! Sokat segített! Az orvosodat hol találtad, ajánlották, vagy neten?
2010. okt. 10. 14:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Borgyogyasz, ajanlva volt. Nem tudom neked is ajanlani, mert nem M.O-on elek.
2010. okt. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!