Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen veszélyei lehetnek egy...

Milyen veszélyei lehetnek egy egy napos léböjtkúrának 15 évesen?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok,pár nap múlva szeretnék egy napot tartani,amikor csak frissen csinált zöldség-gyümölcsleveket iszok.Ennek milyen veszélyei lehetnek,illetve mit kell róla tudni??
2010. okt. 7. 22:03
 1/3 anonim ***** válasza:
1 nap nem fog ártani, de különösebben használni sem. Arra vigyázz, hogy ne hagyd leesni a vércukor szintedet, mert akkor rosszul leszel, akár el is ájulhatsz. De miért akarsz ilyen fiatalon léböjtnapot tartani? Nem hiszem, hogy bármi is indokolná...
2010. okt. 8. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
szeretném magam egy kicsit "tisztítani".Jah és mielőtt valaki belémkötne hogy én lógok a suliból,nem,nekünk ma nincsen iskola.
2010. okt. 8. 09:16
 3/3 anonim ***** válasza:
első vagyok. Akkor jobb lenne, ha reggeliznél valami könnyűt, pl. natur joghurtot friss gyümölccsel, és a nap hátralévő részében iszogatnád a friss leveket. Érdemes lenne olyan napra tenni, amikor nincs tanítás (pl. hétvége), nehogy mégis rosszul legyél a suliban.
2010. okt. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!