Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tegnapelőtt buliban voltam,...

Tegnapelőtt buliban voltam, túl közel álltunk a hangfalhoz, és azóta a jobb fülemre alig hallok, ez el fog múlni?

Figyelt kérdés
2010. okt. 7. 19:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem. Maradandó károsodást is szenvedhettél.
2010. okt. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ettől féltem. Cseng is a fülem azóta, de jobban zavar, hogy nem nagyon hallok vele. Ha valakinek volt már ilyen írja meg, hogy elmúlt e és ha igen akkor mennyi idő múlva. Köszi
2010. okt. 7. 19:45
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az első pár alkalommal még elmúlik. Aztán később már csak úgy, hogy bizonyos frekvenciákon gyengébben hallasz, bónuszként beszerezhetsz egy folyamatos fülcsengést.

Egyébként mi a francnak kell azoknak a hangfalaknak mindig úgy ordítaniuk, mintha 3 km-re is buli lenne még? Idáig még senki nem tudta megindokolni. Csak egyre tudok gondolni: a buliba járók fele, már süket, mint az ágyú.

2010. okt. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Végre valami bíztató. Csak reménykedni tudok, hogy elmúlik. Koszi
2010. okt. 7. 19:52
 5/6 anonim ***** válasza:
én multkor egy egész koncertet a hangfal mellett álltam végig (vagyis táncoltam), a bal fülemre után nemnagyon hallottam, másnap is tompán, meg sípolt, de pár nap után egyre enyhült, és elmúlt. szóval remélhetőleg neked is elfog múlni.
2010. okt. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)
2010. okt. 7. 21:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!