Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mért van az, hogy az örömtől,...

Mért van az, hogy az örömtől, vagy a nagyon nevetéstől bepisilünk?

Figyelt kérdés
2008. dec. 28. 17:33
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
Nekem szerencsére még egyiktől sem sikerült, pedig már nem vagyok fiatal...
2008. dec. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%

Bepisilni az örömtől?


Miket nem tudsz te... ez nem jellemző a legtöbb emberre. ha valakinek gyenge a hólyagja vagy már nagyon kell pisilnie akkor esetleg előfordulhat, hogy a nagy nevetéstől becsurog egy kicsi. de amúgy...

2008. dec. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
mert nevetéskor megfeszül a rekeszizom ,meg a többi hastájéki izom (sajnos nem vagyok orvos-elnézést:-)),és nyomja a húgyhólyagodat (szerintem). De biztos lesz aki kicsit pontosabb választ tud adni
2008. dec. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
konkrétan Mamámék kiskutyája pisilt be mindig,mikor hosszabb idő után meglátott minket,aztán ebből jutott eszembe,hogy hallottam már nem egy olyan esetet,mikor felnőtt ember pisilt be a nevetéstől,csak azér kérdeztem,el kezdett érdekelni mitől lehetett,köszi a válaszokat :)
2008. dec. 29. 16:13
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt ilyen, és nekem azért volt, első menstruációim idején derült ki (11 éves koromban), túl rövid volt a húgycsövem, és nyújtani kellett, gyógyszeres kezelést kaptam, és elmúlt a probléma. Nem olyan poén ez sajnos, sok bajom volt vele, és nagyon kínos volt, de nem az én hibám volt, hogy nem tudtam visszatartani néha, csak ezt a társaim akkor nem tudták.
2008. dec. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
persze hogy nem poénos,azér is nem a humorhoz írtam,csak mondom hirtelen érdekelt,hogy mitől lehet ilyen
2008. dec. 29. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!