Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Normális, ha egy kevés nevetés...

Normális, ha egy kevés nevetéstől is megszédülök?

Figyelt kérdés
Viszonylag sokszor szoktam szédülni,viszont ma ahogy álltam,majdnem el is estem,hátrébb kellett lépnem mint a részegeknek,úgy megszédültem,ennyire még máskor nem.Minden nevetéstől szoktam szédülni,meg előfordul,hogy csakúgy.:D Ez mitől lehet? Lehet ennek valami következménye,vagy valami komolynak a tünete?:S 18/L
2009. okt. 31. 23:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Nyugi lehet tök ártalmatlan is például nagyon vashiányos vagy! (anyukámnak volt és ugyan ezekkel küzdött miatta )

De menj el háziorvoshoz, az alap a teljes vérkép meg gondolom elküld majd különféle vizsgálatokra, de ezek csak a te érdkedet fogják szolgálni!

Ugye ha lenne valami gond, akkor jobb lenne hamarabb tudomást szerezni róla?

2009. okt. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Hali!

Csatlakozom előttem szólóhoz. Nem kell para,de komplett vérkép nem árt és ha az nem mutat nagy eltérést, akkor a háziorvos tudni fogja mi a teendő.

Nem akarlak ijesztgetni, de lehet neurológiai esetről is szó. Mindenképp vizsgáltasd ki magad. (bár nem írtad, de ugye nem iszol és nem szedsz semmit?)

Javulást! L. 31/F

2009. nov. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindkettőtöknek:) Nem fog a háziorvos hülyének nézni,hogy ilyen miatt megyek el hozzá? Viszont kiváncsi lennék egy teljes vérképre,vashiány előfordulhat. Egyébként nem iszok és nem szedek semmit:)
2009. nov. 1. 00:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem fog kinevetni az orvos, ne félj! Először ki fog kérdezni, megvizsgál, megméri a vérnyomásodat, aztán elküld laborvizsgálatra és máshová, ha szükségesnek látja. Remélhetően hamar kiderül, hogy mi okozza a panaszaidat és megoldódik a gondod.
2009. nov. 2. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!