Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért töri fel minden új cipő...

Miért töri fel minden új cipő a lábam?

Figyelt kérdés
A boltban mindig felpróbálom, tökéletes, de pár használat után ömlik a vér a sarkamból, annyira feltöri. Sebtapaszt raktam rá, semmit nem ért. Egyéb ötlet?

2023. márc. 22. 07:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Vastag zokni (ajánlom a sízoknikat :D), illetve előre leragasztani a sarkad.
2023. márc. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem jó a méret vagy a típus, esetleg spéci talpbetétre van szükséged.
2023. márc. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Milyen típusú cipőről van szó?

Ugyanis régen a cipészeknek volt egy olyan trükkje, hogy a kalapácsukkal a cipő kérgét (ez a sarok belseje, ami a láb felé esik) elverték, így az puhább lett.

Aztán a cipőknél sámfát használtak, illetve amíg új a cipő, és alakítani kell rajta, egész éjszakára ki kell tömni nedves újságpapírral, így tágul. Modernebb változatuk a cipőtágító spray.

2023. márc. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


#3 női sportcipő:D

2023. márc. 22. 10:41
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kalapácsos próbát megérne. Bár épp a sportcipőknél az a rész eléggé párnázott szokott lenni, nem tudom, hogyan lehetséges, hogy feltörte a lábad.
2023. márc. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen, eddig sajnos mindegyik.:(
2023. márc. 22. 15:48
 7/9 K.O. ***** válasza:

akkor nem jol lepsz..

szokott lenni a kinaiba meg a rossmann-ba is ilyen sarokvedo betet vagy mi a neve, sztem probald ki, nekem mikor szetjott az egyik cipomnek a sarka, szetjott az anyag utana kifoszlott belole a szivacs, en is ilyet tettem oda es még evekig tudtam hordani, evekig le se jott a tapasz

2023. márc. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 K.O. ***** válasza:
bar lehet azert volt olyan tartos, mert a szivacs mogott valami full muanyag cucc volt, mint egy cipokanal nyél nelkul ugy nezett ki:D tehat arra szepen ra tudtam tapasztani
2023. márc. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, azt a sarokvédőt megnézem :)
2023. márc. 23. 07:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!