Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Amikor alvás előtt akaratlanul...

Amikor alvás előtt akaratlanul összerezdülünk, az mitől van?

Figyelt kérdés
lehet hogy egyéni az eset, de beszéltem már emberrel, akinél szintén előfordult.
2010. okt. 6. 17:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
én olyankor még úgymond ébren álmodok. Múltkor olyan volt, hogy azt álmodtam, hogy bevert nekem valaki egyet és az egész testem belerándult, de utána magamhoz tértem. Régebben olyan volt, hogy azt álmodtam elestem és a lábam rúgott egy nagyot. Érdekes, és kicsit félelmetes, mikor nem tudod korlátozni a dolgot, de emlékszel mindenre :)
2010. okt. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

" Érdekes, és kicsit félelmetes, mikor nem tudod korlátozni a dolgot, de emlékszel mindenre :)"


Visszanéznéd magad kamerán,ahogy éjszaka alszol jót derülnél,hogy miket csinál az ember alvás közben:DD

2010. okt. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.
2010. okt. 7. 14:15
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekem akkor volt ilyen amikor stresszesebb voltam, meg ha nagyon fáradtan feküdtem le aludni. De mostanában nincs ilyesmi, azaz lehet hogy van csak most nem veszem észre :)
2010. okt. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!