Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fáj a hasam, mitől lehet, mit...

Fáj a hasam, mitől lehet, mit tehetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Múlthét csütörtökön iskolában rámjött egy hasmenés, úgy nézett ki hogy valamivel elrontottam a hasam, pénteken nem mentem iskolába, mivel egész csütörtök délután semmihez sem volt étvágyam és igy nem is ettem, pénteken egyáltalán semmi bajom nem volt, aztán hétvégén sem. Hétfőn reggel mikor felkeltem felöltöztem és utána megint egy ilyen hasmenés féleség jött rám, de idő hiányában nem mentem el wc-re mondom volt már ilyen hátha elmúlik, aztán mikor elkezdtem tízóraizni megint rámjött és nem is múlt el elkéreszkedtem és hazajöttem itthon gyorsba wc és utána délután már semmi bajom. Orvos megnyomkodta a hasam kérdezte fáj-e ha nyomja, de nem fájt sehol sem. Adott a doki beutalót hasi ultrahangra, kedden reggel ugyanugy fájt a hasam kétszer is voltam wc-én mindkétszer sikeresen eltudtam végezni a dolgomat, de még mindig fájt, de el kellett indulni mert idő volt, csak elfelejtettük hogy időpont nélkül semmit se lehet csinálni, jövőhét keddre van időpontom. Valakinek volt ilyen problémája, vagy hasonló, nekem ezelőtt sose volt ilyen nem tudok semmit se róla. Elnézést a hosszú levélért de mindent bele akartam írni, így pontos.

Előre is köszönöm a válaszokat.

18/F


2010. okt. 6. 16:17
 1/5 anonim válasza:

Nekem is hasmenésem volt csütörtökön deh már elmúlt aznap.

Nem értem mi lehet! Nem lehet hogy az iskolától izgulsz és ettől megy a hasad?

2010. okt. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez inkább idegi alapúnak tűnik.
2010. okt. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Javaslom és ez nem hülyeség,ird le minden nap mit eszel,lehet valamilyen ételre allergiás vagy,csak még nem tudsz róla.Figyelj a tejalapu ételekre,vagy a lisztre..(joghurt,tej,tejszin,kenyér,kifli,zsemle)stb.Nekem is így kezdődött tavaly,és kiderült tejcukor érzékeny vagyok. 32/Nő
2010. okt. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ugyan ez volt a próblémám, engem is mindenhova küldözgettek a dokik!hasiultrahang stb..

A háziorvosunk még emlékszem korpát is felirt, hátha rendszertelenül étkezem!

és a suli miatt volt,ez folytatodott még gimiben is.

szörnyü volt...

valahogy rászokott a testem, és minden reggel törvényszerüen jött a hasmenés...

itthon indulás elött, készülödéskor még nem kellett, de ahogy elindultam rögtön..

Azt csináltam, hogy reggel szépen bementem a mosdóba és mig el nem végeztem a dolgomat ki se jöttem!

Mindig azonos idöbe mentem a dolgomra és beálltam erre.

Azóta minden oké.

Nálad is idegi alapu lehet, ne izgulj.

2010. okt. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát nem tom mert eddig nem nagyon volt semmi bajom, és iskolába is általában kenyér, kifli, zsemle féléket viszek.

De az iskola miatt is miért lennék ideges, mikor ez a 3. évem, senkivel se vagyok rosszban.

2010. okt. 6. 16:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!