Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyire fáj trombózis?

Mennyire fáj trombózis?

Figyelt kérdés

Aki átélt már trombozist annak milyen fajdalma volt?


Hol fájt,mennyire volt látható, mi lett a vége?


Köszönöm


2023. márc. 5. 20:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A fájdalomküszöbe mindenkinek eltér (nővérem 9 éves kislányának izomszakadása lett edzésen, azt mondta h "viszket", a kórházban mondták h ez szinte elviselhetetlen fájfalom felnőtteknek is).


Amúgy egyik ismerősömnek a vádlijában volt, hatalmasra dagadt és azt mondta, hogy brutálisan fájt. Apukámnak úgynevezett néma trombózisa volt, tehát a leszakadó vérrög a tüdejében embóliát okozott, ő sajnos egyből belehalt 49 évesen.

2023. márc. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Labfejgörcs , piti dolognak tűnik . Eleinte zsibbadó lüktető éles szúró , de birható majd erős nem múló , mélyvénás . Pár nap múlva a vádli majd comb feszülés fajdalom , szünet . Aztán bedurvult . Láz izzadás kibirhatatlan kín , ügyelet riasztás és kórház , ott pár felesleges vizsgálat trópusi orbánc reuma után ultrahang duplex . Két injekció rögtön majd 3 hetes komoly vérhígitó eluqis kúra . Pár hónap múltan madik láb aztán a karra .
2023. márc. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Jahj.


Nekem felületi venas trombózisom volt, vszinuleg 1 honapja az uh szerint.


Erosen hipochonder vagyok, es mostmar rettegek, hogy mélyvénás trombózisom lesz, es itt halok meg.


2 napja csinaltak doppler Uh mindket vegtagon, akkor lattak hogy az egyikben valamikor volt, a masik rendben van, de a bajos labam azota is fajdogal.

2023. márc. 5. 20:35
 4/10 A kérdező kommentje:

Kedves 2-es!


Jol ertem hogy te bb vegtagodban is volt trombózis? Vagy mire gondolsz hogy masik kab aztan kar?

2023. márc. 5. 20:38
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen , két láb és alkari , de évekkel előtte kihordtam egy infarktust na az a 15 masodpercet ... Sok nyers facsart lé fokhagyma érett friss gyümölcs , néha Aspirin protect , de tilos szénsav ecet olaj zsir egyoldalu feherjek gabonak csoki . Aki oltott annak SOS vérhigitás d dimert nézni .
2023. márc. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Valami betegség miatt alakult ki?

Hány éves voltal?

2023. márc. 5. 21:34
 7/10 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező!:) Van egy érsebész is a webbetegen. Neki már írtál?
2023. márc. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mélyvénás trombózis volt 2 évvel ezelőtt. Combtőtől bokáig,fel volt dagadva,elvolt kekulve a lábam,és olyan fájdalmam volt,mintha belülről égett volna a lábam,járni alig tudtam,mivel nem tudtam hogy nekem ez van,így saját lábamon mentem a sürgősségire,jól le is toltak mivel ha le szakad a vérrög bele is halhattam volna. A májamnál járt a rög,szóval még éppen időben mentem.
2023. márc. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8# és ehez hoza tartozik,hogy várandós voltam 33 hetes. Hála istennek a babának semmi baja nem lett.
2023. márc. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Na az durva.

Gratulálok a szerencsedhez.

2023. márc. 6. 06:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!