Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kinek milyen/melyik sampon...

Kinek milyen/melyik sampon vált be korpásodás ellen?

Figyelt kérdés

Valamint hamar zsírosodó hajra.


29/N



2023. febr. 26. 10:32
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat. Hogyan tudom eldönteni, hogy nekem zsíros vagy száraz korpám van?

Azt tudom, hogy ha nem vakarom meg a fejem, akkor nincs gond, nem látszik, de amint megvakarom egy picit, tele lesz korpával a hajtövem. A körmöm alatt is rengeteg lesz.

Sőt, direkt nem vakarom a hajam emiatt, csak pl odanyomom a mutatóujjam ahol viszket, és akkor az ujjbegyem lesz zsíros, és kis apró korpa szemek lesznek az ujjbegyemen. Frissen mosott hajnál nem, inkább másnapinál és utána. Nem tudom hogy ez most így melyik fajta lehet. Szerintetek?

Már elnézést azért hogy ezt így leírtam, tudom undi, de csak így tudtam elmagyarázni.

Ja amúgy nő vagyok és hosszú hajam van.

2023. márc. 29. 15:34
 12/14 A kérdező kommentje:
Ja, elfelejtettem hogy beleírtam a kérdésbe hogy nő vagyok, okés 😅
2023. márc. 29. 15:34
 13/14 anonim ***** válasza:

"csak pl odanyomom a mutatóujjam ahol viszket, és akkor az ujjbegyem lesz zsíros, és kis apró korpa szemek lesznek az ujjbegyemen"


Itt leírtad, hogy zsíros.

2023. márc. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Igen, én is erre tippeltem volna emiatt. Köszi!
2023. márc. 29. 15:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!