Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lassan ez már idült alkoholizmus?

Lassan ez már idült alkoholizmus?

Figyelt kérdés

Már tinédzser koromban is elvarázsolt az alkoholos eufória, csak akkor még gyakran nem tudtam hozzájutni.


18 éves korom óta iszom keményen. A huszas éveimet nagyjából végigittam, volt egy 15 hónapos absztinenciám, de ennyi.

Változó volt az intenzitás, de minimum 7 olyan év volt amikor gyakorlatilag napi szinten ittam, gyakran sokat is.

A legdurvább elvonásom eddig az alkoholos halucinózis volt, delíriumom még nem volt.


14. éve vagyok alkoholista. Ez már az idült fázis? Vagy még nem vagyok idült mert nem reszketek még delíriumban ha lefékezek pár napra?


Most februárban józan voltam (teljesen) 2 hétig, jól esett, de most 1 hete megint iszom folyamatosan, minden este, sok töményet.


F/32


2023. febr. 20. 13:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Miben befolyásol, hogy ez már az e?
2023. febr. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem.

Gyorsan.

2023. febr. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!