Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Emlékezetkiesés?

Emlékezetkiesés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ma reggel egy nagyon para dolog történt velem.

Felkeltem, utána pedig beültem a mosdóba.

Eközben párommal beszélgettünk valamit az ajtón keresztűl.

Utána pedig még visszafeküdtem az ágyba és aludtam durván még egy órát kb.

Na az egészben az a legdurvább, hogy erre a beszélgetésre én egyáltalán nem emlékezdem (vagyis valami volt de én tökre azt hittem, hogy ezt én álmodtam)

És most nem rég jött vissza az emlék, hogy ez a beszélgetés valóban megtörtént.

Mi lehetett a probléma?

Talán még nem ébredtem fel teljesen?

Valami más ok?

Annyit még hozzátennék, hogy semmi gond a memóriámmal és kiválóan emlékszem a régebbi dolgokra is, de ez a mai nagyon megijesztett.

Valakinek hasonló tapasztalat?

Mit mondtok?



2023. febr. 15. 12:56
 1/6 A kérdező kommentje:

Még mindig kicsit homályosnak látom ezt a beszélgetést, de most már tudom hogy ez tényleg megtörtént.

Amikor először felidéztem az a második ébredésem után volt, amikor egy ideig tökre abban a tudatban voltam, hogy ezt a beszélgetést csak álmodtam.

2023. febr. 15. 13:06
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha ez nem válik rendszeressé,akkor semmi gond nincs vele.
2023. márc. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
igen félig aludtál vagy alvajársz és alvabeszélsz, simán van az agynak egy olyan állapota amikor nem tudod álom vagy valóság, és nehéz kijönni belőle, nekem gyakran van, és beszélsz meg minden de nem fogod fel
2023. márc. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 NTBS ***** válasza:
Mi történt veled azóta?
2023. márc. 22. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem volt azóta ilyen élményem.
2023. márc. 25. 20:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem is kell idegeskedni, amit leirtál, az tök normális. Nem voltál teljesen éber, és utána még vissza is aludtál. Ezért mosódhatott össze az álom és valóság.
2023. máj. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!