Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez normális? Mit tudok tenni?

Ez normális? Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok, üdv mindenkinek. Egy 2 hete kb. Voltam kórházban indokalatlan ájulások miatt. Látszólag semmi nem történt azok hatására, de viszont ma amikor néztem át a szokásos kis matek házim, történelem esszém úgy ültem felette, mintha nem is tudom, meg sem történt volna. Sok tantárgyban nem látom az összefüggéseket. Persze ezt csak visszamenőleg. Sokszor keverem azóta a 7-4-es számot, néha k-g b-p betűket. Nagyon nehezemre esik a helyesírás sokszor, nem tudom, hogy milyen betű következik(?)...

Az orvosok erre annyit mondtak, hogy ne játtszam a hülyét... :(



2021. nov. 1. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért lehet.

Azok az orvosok hülyék.

Talán valami tudat alatt nyomaszt téged és ez annak az oka.

Te egyértelműen nem játszod a hülyét és amit tehetsz az hogy vársz, vagy ha látsz valami utalást arra hogy valami nyomasztana, akkor keres meg.

2021. nov. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

De kiderült mitől voltak ájulásaid?

Hogy ájultál el , van valami betegséged?

2021. nov. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nyomasztani sajnos mostanában elég sok minden nyomaszt...

De az ájulásokat arra fogták, hogy keveset iszom... nem azt mondom, hogy miattam fog kiszáradni M.o de napi 1,5-2l víz szerintem nem olyan rossz...

2021. nov. 1. 20:28
 4/7 A kérdező kommentje:
Pszichológushoz járok kb. Fél éve. Nincs semmi betegségem.. remélem. Nem vizsgáltak ki rendesen, csak nőgyógyászhoz küldtek, mondván hogy tuti terhes vagyok, 16 évesen szüzen.. 😅
2021. nov. 1. 20:30
 5/7 anonim ***** válasza:

Annyi vizet inni simán jó úgyhogy nyilván nem emiatt történt az ájulás.

Ha beszélsz róla mi nyomaszt akkor talán jobb lesz.

És hát sajnos itt Magyarországon piszok sok idióta ember van köztük páran orvosok is.

2021. nov. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az 5-ösnek nagyon igaza van.
2021. nov. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2-es vok , egy neurológust kellene fölkeresned , ha lehet inkább privátot
2021. nov. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!