Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez valamilyen idegi vagy...

Ez valamilyen idegi vagy keringési rendellenesség lenne?

Figyelt kérdés
32 vagyok, van egy visszatérő problémám, ez időszakosan szokott jelentkezni és nem igazán tudom hová tenni, ha lefekszem elkezd egy idő után hasogató fájdalom nyilallni pár másodpercenként a bal lábfejem középső ujjának tetejébe. úgy kell elképzelni mintha valami a tetejébe beleharapna, pár másodperces eltérésekkel. talán ehhez köthető ugyanilyen visszatérő hogy elzsibbad a bal karom ha ezen az oldalon alszom. most eltűnt egy hétre, utána tök váratlanul újra visszaköszönt. mi lehet ez?
2023. febr. 14. 19:40
 1/2 A kérdező kommentje:
napközbeni járkálásoknál, sőt úgy összeségében eltűnik nyomtalanul és újra megjelenik egy idő után, nem tudom mihez kötni. sokat ülök görnyedek és keveset mozgom, régebben sokat ültem a bal lábfejemen is magam alá húzva de ezt a szokást már elhagytam
2023. febr. 14. 19:42
 2/2 anonim válasza:
100%
Inkább idegi. Az is lehet, hogy a gerinceddel van gond és az okozza.
2023. febr. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!