Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Beteg elkísérése orvoshoz,...

Beteg elkísérése orvoshoz, létezik ilyen szolgáltatás?

Figyelt kérdés

Édesanyám mozgásában korlátozott, nehezen jár.

Egyedül vagyok rá, de egyre nehezebben tudom elvinni vizsgálatokra, kezelésekre (fizikailag és munkahelyem miatt), segítségünk nincs.


Olvastam, hogy vannak betegszállító szolgáltatások, de ahogy nézem, ezek mind csak elviszik a beteget az otthonából az orvoshoz, majd a megadott időre odamennek és ugyanezt vissza. Mivel nehezen mozog, bemenni se tud egyedül a kezelőhelyre, nekünk olyan kellene, ahol konkrétan az egész "folyamatot" végig csinálják vele: elviszik, bekísérik, megvárják, hazaviszik.


Létezik ilyen szolgáltatás? Budapesten.



2023. febr. 14. 15:59
 1/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Van ilyen betegszállítás, csak hát nem olcsó, előre jelezni kell mi a szándék. De egyébként léteznek ápolók is, akiket megfizetve ezt megteszik, csak nagyon drága mulatság.
2023. febr. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Cubina ***** válasza:
Ha aktuális még a kérdés, hol laktok? Hová, milyen időközönként és meddig kellene vinni Édesanyádat?
2023. márc. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szia! Budapesten lakunk, orvosi vizitekre, kezelésekre kell őt vinni, ide keresek neki segítőt.
2023. márc. 22. 09:32
 4/4 Cubina ***** válasza:

Szia! Azért kérdeztem, hogy honnan kellene vinni és hová (kerület) mert esetleg májustól elvállalhatnám Édesanyád kíséretét (akkor lesz kész a kocsim). Csak nem mindegy ugye, hogy milyen időközönként, hánykor és hová kellene vinni, mert például a belvárosban lehetetlen parkolni, meg úgy közlekedni is, akkora dugó van mindig és a parkolás is fizetős, főleg, ha az ember orvoshoz megy, amikor azt sem lehet tudni, hogy mennyit kell várni.

Gondolom, hogy autó nélkül meg nem lenne jó (ha mondjuk tömegközlekedést használnánk).

Esetleg privátban is megírhatod a részleteket, ha gondolod. Csináltam már ilyet régebben, nagyon szeretem az időseket és segíteni, ha módomban áll.

2023. márc. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!