Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A teljes MRI vizsgálat és...

A teljes MRI vizsgálat és vérkép kimutassa ha rákos vagyok vagy valamilyen más betegségben szenvedek? Vagy ha ezek se akor melyik vizsgálat mutat biztosat és ahonnan minden kiderül?

Figyelt kérdés

2023. febr. 3. 17:58
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
5 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
Teljes test MRI vizsgálatot nem végeznek. Olyan vizsgálat nincs ami MINDEN súlyos betegséget kizár.
2023. febr. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És akor honnan tudhatom meg?
2023. febr. 3. 18:15
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

#1-es vagyok: ahogy mindenki. Ha van valamilyen panaszod, akkor elmész az orvoshoz, elmondod a problémáidat és elindul egy kivizsgálás azon betegségek irányába, amik a panaszaid, tüneteid alapján reálisan felmerülnek.

Olyan nincs hogy kivizsgálás mindenre.

2023. febr. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
MR-rel nem végeznek teljes test vizsgálatot, max. 2 régiót lehet vele végezni.
2023. febr. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha beteg vagy, akkor rosszul érzed magad, tehát te vagy az első és legfontosabb, aki észre tudja venni. Pl. ha tavaly még felszaladtál a tizedikre, most meg 1 emeletet is több pihenővel mászol meg, akkor ez egy jele a betegségnek, amivel mehetsz a háziorvosodhoz további kivizsgálásra. Vannak olyan betegségek, amik előbb kimutathatóak, minthogy te megéreznéd, ezeket szűrővizsgálatokkal meg tudják találni és még azelőtt kezelhetik, hogy nagy kárt csinálnának.
2023. febr. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
47%
Nem vagyok annyira okos, de egy pet ct talán többminden ilyesmit kimutat. Vérvételnél pedig lehet kérni tumormarkereket.
2023. febr. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!