Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért tartok ennyire az...

Miért tartok ennyire az emberektől?

Figyelt kérdés
Mostanában azt vettem észre, hogy nem szeretek emberek közé menni. Rosszul érzem magam még akkor is, ha rám néznek. Egy furcsa gyomorgörcsös érzésem támad, és legszívesebben elbújnék a világ elől. Régebben nem voltam ilyen. Életvidám voltam, imádtam a társaságot, új emberekkel megismerkedni, most meg mint ha 180fokos fordulatot vett volna az életem, olyan vagyok mint egy kis nyuszi. Nyár elején befejeztem az iskoláimat, úgyhogy dolgoznom is kéne, de már álláskeresésre se merek elindulni. Valamit muszáj tennem. Ha van valakinek jó ötlete, hogy ezt mivel tudnám enyhíteni az kérem írjon!
2010. okt. 4. 14:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudok segíteni, de ez az én gondom is. Régen nyüzsgő ember voltam, imádtam a nagy társaságot, ma meg ki lépni nem merek. Mi lehet erre a megoldás? Orvoshoz tuti nem megyek. Kíváncsi vagyok én is, hogy mit írnak erre. Van-e megoldás?
2010. okt. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gondolkodj el azon,hogy ezt mi válthatta ki,mert kell,hogy legyen oka.Lehetséges,hogy kisgyerek korodban már volt egy ilyen emberkerülő időszakod?Vagy az elképzelhető,hogy valaki most,idősebb korodban tett rád valamilyen megjegyzést,vagy egyéb sérelem ért emberek által ,amit talán már félig-meddig el is felejtettél,de tudat alatt kihat rád?
2010. okt. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem emlékszem rá, hogy bárki tett volna rám megjegyzéseket csak a szüleim szoktak néha piszkálni (de az is lehet, hogy csak én élem át piszkálásként). Több mint 2 éve boldog párkapcsolatban élek, szóval ez se lehet probléma. Nagyon sokszor végig gondoltam, hogy mi történhetett velem, de igazán semmire se jutottam. Egy valami van még amit nem írtam véletlenül oda, hogy ha olyan ember közelébe vagyok akit ismerek és szeretek, akkor kb 70%-kal enyhül ez a szorongó érzés. Tehát nem teljesen, de lényesen jobb. De ez meg nem megoldás... nem lehet mindig velem valaki aki fogja a kezem :S
2010. okt. 4. 14:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát az én problémám is dettó ugyan ez!Nem tudom,h. lehetne ezt kezelni!Még boltba sem merek nagyon menni!Persze ha nagyon muszáj,akkor megyek,de rettentően kellemetlenül érzem magam és feszült vagyok!Úgy nekem is jobb valamennyire,ha van ismerős velem.Az én problémámat szerintem az okozza,h. elég régóta nem járok el sehová,semmi olyan helyre,ahol emberek vannak.De nem is nagyon hiányzik!Csak azért ez nagyon zavaró is tud lenni.
2010. okt. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!