Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Volt már rá példa, hogy edzés...

Volt már rá példa, hogy edzés közben, utcán elájultál, túlhajszoltság miatt vagy mert nem ettél?

Figyelt kérdés
Mire emlékszel, hogy keltél fel, segített valaki?
2010. okt. 4. 12:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem igen!

Még januárba volt, hogy barátomnál aludtam és későn feküdtünk le, reggel pedig elaludtunk, reggelizni se volt időnk, futottunk a helyünkre. Fél 8kor keltünk, nekem pedig 8kor kezdődött az úszás edzés.

Olyan 9 fele éreztem, hogy nem ettem, üres a gyomrom és rosszul vagyok. Kijöttem a vízből, mondtam az edzőnek, hogy bekapok egy csokit. De nem jutottam el az öltözőig.

Kicsit elmosódott a kép, elvesztettem az egyensúlyom és elvágódtam. Utána se kép, se hang. :D

Betörtem a fejem, kórházban kötöttem ki. :)

A köv emlékképem, hegy egy cuki mentős áll felettem és köti be az infúziót! :)

Összevarrták a fejem, megnézték, hogy van-e agyrázkódásom. Nem volt. Utána már engedtek is haza. :)

Ez volt ez első és remélem utolsó ilyen bénaságom! :)

2010. okt. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Túlhajszolás miatt még nem ájultam el, pedig többször is volt, hogy gyakorlatilag egész nap megállás nélkül pörögtem, vagy hogy kb 36 órán keresztül nem aludtam egy percet sem.

Egyszer ájultam el az utcán, valószínűleg azért, mert leesett a vércukorszintem, és nem kapcsoltam időben, hogy valahova gyorsan leüljek. Szerencsére nem egyedül voltam, a barátom kapott fel a földről. Nekem az ájulás teljesen kiesett, arra eszméltem, hogy támogatott ki a tömegből (akkor már nagyjából mentem a saját lábamon). Ő mondta utólag, hogy csattantam is :D

2010. okt. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!