Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitöl lehet? A férjem nemi...

Mitöl lehet? A férjem nemi szervén kb egy hete vörös foltok jöttek ki, es a makjan a bör kiszaradt és ég neki! nekem semmi nemi problemam nincs, esetleg egy kicsit több folyasom van!

Figyelt kérdés
létezik hogy mastol kapott el valamit,vagy én töllem!azt mondja nem volt senkivel rajtam kivül!
2010. okt. 4. 12:08
 1/6 anonim ***** válasza:

velünk ugyanez volt a helyzet. Orvoshoz mentem, aki közölte, hogy a kis folyás elég csúnya gombás fertőzés, a párom tőlem kapta el.

fél évig ping-pongoztunk, mire 14 kúp segített a problémán

2010. okt. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

első vagyok, azt elfelejtettem odaírni, hogy a gomba nem igazán nemi eredetű probléma a nőknél :/

sok antibiotikum, stressz simán kiváltja...

2010. okt. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Látatlanban nem lehet megmondani, de egészen biztos, hogy mindkettőtök orvosi kezelést igényel.

Sajnos, előfordulhat, hogy mástól kapta el, de én a helyedben addig biztosan nem esnék neki, mielőtt nem tájékozódtam a nőgyógyásztól, hogy mi ez. Ő meg fogja tudni mondani, hogy kialakulhatott-e magától valamelyikőtökben, elkaphattátok-e wc-n, vagy "szerzett" dolog.

2010. okt. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amúgy szerintem nem gomba, a gomba a pasiknál általában nem okoz tünetet, a nőknek viszont iszonyatosan viszket. Persze előfordulhat, hogy nem, de nem hiszek akkora véletlenben, hogy a kérdezőnél pont a pasi betegszik meg, és a nőnél nincs tünet.
2010. okt. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem nem volt tünetem, nőgyógyásznál véletlenül derült ki, hogy gombás vagyok. Sajnos addigra a párom is elkapta, neki elég heveny tünetei lettek
2010. okt. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
anno nekem voltak problémaim lent,a ferjemen nem jött ki semmi!kb 3 évig rendszeresen vissza jött a gyulladasom.viszketes fertözes ki lettem kezelve(ällitolag?) a ferjemnel nem volt semmi tünet,és most rajta vannak bajok,érdekes szamomra, mert dokihoz nem akar menni mindig agresziv lesz ha csak fel hozom a témát!
2010. okt. 4. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!