Miért így van ez megcsinálva? A hipermarketekben a bejárati, kijárati ajtó önműködő, fotocellás, de a mosdó-wc ajtók kilincsesek. Célszerű lenne, ha a wc bejárati, kijárati ajtó is fotocellás lenne. Ugye?
Figyelt kérdés
Sokkal higiénikusabb lenne.
Nektek nem jut ez mindig eszetekbe, amikor ilyen helyeken vécéztek?
Komolyan érdekel, hogy ez nektek is eszetekbe szokott jutni?
2023. jan. 25. 00:33
1/4 anonim válasza:
Mert a wc ajtó nem jó ha állandóan kinyílik feleslegesen, sokkal több szag és zaj szurodne ki mint kéne.
2/4 anonim válasza:
Alleeban szerintem fotocellas (de lehet keverem egy masikkal), a Westendben pedig nincs is ajto. Felujitas kerdese szerintem, ahol az elmult par evben renovaltak, ott mar van valami modernebb megoldas.
De nem szokott eszembe jutni, nyilvan ha hazaerek, kezet mosok, addig meg nem turkalok a szamban. Viszonylag ritka, hogy nyilvanos mosdot hasznaljak, szerintem ettol meg soha nem lettem beteg :)
3/4 anonim válasza:
Mivel kilincs van, így miután bementem kezet mosok, ha végeztem ismét kézmosás és a kilincset papírzsepivel fogom meg.
4/4 Kései Sirató válasza:
Mert a WC-be nem tolod be a bevásárlókocsit. Csak a bazi nagy bevásárlókocsik miatt fotocellás a bejárat/kijárat.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!