Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Eeszt regisztráció?

Eeszt regisztráció?

Figyelt kérdés

Szeretném látni a leleteimet, ezért elindítottam a regisztrációs folyamatot eeszt-re. Ott az ügyintéző azt mondta, hogy kétlépcsős a folyamat, átirányított az mo.hu oldalra, ahol (ismét) csináltam képet magamról és az egyik iratomról, az ügyintéző elkérte az email címemet. Viszont az email címre nem jött semmi üzenet.


Aki esetleg elvégezte már a regisztrációt, tudna segíteni, hogy mi a helyzet?



2023. jan. 18. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

???

Ha van kártyaformátumú személyid, adtak hozzá egy zöld plasztikot és meg kellett adnod egy kódot. Ezek segítségével ügyintéző nélkül regisztrálhatsz az ügyfélkapura. Onnantól az "ügyfélkapu" hitelesítést használva beléphetsz az EESZT-be.

2023. jan. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem. Ha az mo.hu-n regisztrálva vagy, és oda belépsz, látsz mindent az eeszt-n. Nekem az mo.hu-s hozzféréshez kellett az okmányirodába menni, és azonosítani magam, egyszer. Mostmár csak belépek az mo.hu-ra, és mindenhez hozzáférek.
2023. jan. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sajnos én sem értem.


Még régebben kaptam egy olyan zöld plasztikot "személyazonosító igazolvány kód kártya" néven. Kaptam hozzá egy A4-es tájékoztató papírt, rajta van a kód is.


A gond az, hogy ha belépek az [link] oldalra, onnan az "ügyfélkapú"-ra kattintok, akkor kér egy felhasználónevet, ami fogalmam sincs, hogy mi lehet.


Ha az ügyélkapunál arra megye, hogy "Még nem regisztrált?", utána megadom az E-személyi-n lévő regisztrációs kódot és a személyi okmányazonosítóját, akkor azt írja, hogy "ESZIG-azonosítás sikertelen-létező ügyfélkapú. Tájékoztatjuk, hogy a nyilvántartás alapján Ön rendelkezik érvényes Ügyfélkapu-regisztrációval."


Az arcképes azonosításon ma már végig mentem, az ügyintézőnek adtam egy email-címet, de nem jött rá semmi...


Merre menjek tovább?

2023. jan. 18. 18:53
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az emailed spam mappáját nézd át, hátha oda ment egy levél. Ha gmailed van, keress a levelek között "ügyfélkapu" vagy "Értesítés Központi Rendszertől" kifejezésekre. Ha nem találod meg a megoldást, akkor személyesen is segítenek a kormányhivatalban.
2023. jan. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!