Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ki van most benne a járvány...

Ki van most benne a járvány okozta megfázásban?

Figyelt kérdés
Hogyan viselitek? Orvoshoz is mentetek? Mik a tüneteitek? Én jelenleg enyhén érzem, némi orrfolyás, részleges szaglásvesztés.

2023. jan. 12. 17:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem decemberben elején volt ez meg, de durva volt. A sima megfázás általában úgy néz ki nálam, hogy eltolok két nap alatt egy százas zsepit aztán köhögök még egy kicsit pár napig és annyi. Ezzel szemben ennél vagy négy napig csak feküdni tudtam (pedig ülőmunkát végzek otthon), viszont váladék nem volt csak alig. Plusz bónusznak: https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__betegsegek__1204632..


Illetve utána még vagy két hétig köhögtem.

2023. jan. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
4 nap erős fejfájás volt, 2 nap fájdalmas mandulák és nyelés, nátha, 2 hét után, tegnap este kezdtem hurutosan köhögni. Fejfájásra Rubophent szedtem, torokra sós vízzel gargalizáltam, és ittam a hársfa teát mézzel, citrommal, mandarinnal.
2023. jan. 13. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!