Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hajhullás dauertól? Részletek...

Hajhullás dauertól? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Sosem volt túl erős hajam, és kisebb koromban (kb 12-13) eléggé hullott, de aztán szerencsére abbamaradt, és többé-kevésbé meg voltam elégedve a hajammal. Kb. egy hónapja bedaueroltattam (először) és most azt vettem észre, hogy elképesztően hullik! Egy héten 1x, max 2x szoktam megmosni, szerencsére nem zsírosodik, eddig jól bírta, de mostanában (2x történt) az 5. napon már viszketett a fejem és annyi hajam kijött, hogy komolyan megijedtem. Ez eddig nem volt jellemző. Lehet ez összefüggésben a dauerrel? Volt már valakinek ilyen tapasztalata? Köszi előre a válaszokat!

22L


2010. okt. 2. 22:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem vagyok szakértő, de a www.orvostudakozo.hu-n akár háziorvosnál, akár bőrgyógyásznál rákérdezhetsz. Amennyire én tudom, és ez nem 100%, pl. nem mindegy mennyivel utána mosol hajat, de azt elvileg mondta a fodrász. Szerintem amúgy nem egészséges egy dauer után a hajhullás, kivéve, ha a fodrász valamit nagyon elszúrt, pl. túl sokáig hagyott a meleg búra alatt, de lehet ásványi anyag hiány vagy más, betegségnek is a jele. Nem ártana utánanézned, jobb félni...
2010. okt. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!