Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az LSD káros a egészségre?

Az LSD káros a egészségre?

Figyelt kérdés
És ha igen akkor miért? Vagy csak pszichikai károsodást okozhat?
2010. okt. 2. 18:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
barmok??? hm, szerintem a személyiségzavar és társai elég súlyosak, nem? vagy te ezt élvezed?
2010. okt. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
66%

10-08 18:07 válaszolónak írom, én voltam a korábbi író.


Nyílván barom vagy, hiszen egy szóval sem írtam hogy lelki függöséget okoz, és ezt írod hogy én írtam.


Nem drogokról, hanem konkrétan az LSD-ről írtam. Ha nem értesz valamihez, akkor inkább ne okoskodj bele szerintem, mert csak barom hatását fogod kelteni mint most is.


Egyáltalán nem vagyok drogos. Utoljára 10 éve használtam LSD-t, azóta sem használtam semmiféle kábítószert.

Te meg úgy okoskodsz ebben a témában, mintha csekély fogalmad is lenne arról h mi is az az LSD. Járt utána jobban a témának, mielött hülyeségeket írnál, azt javaslom.:) Olyat nem fogsz találni a neten hogy valaki az LSD-t túl adagolta volna, vagy bármi ilyesmi.


Az LSD-t a többi droghoz hasonlítani szintén baromság, főleg ha egyiket sem ismered, csak kamu "ismeret terjesztő" videókból, ahol minden logikátlan baromságok összehordanak.

2010. okt. 15. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
tudtam, hogy belekötsz... -.- nem szó szerint írtad, de akkor meg válogasd meg a szavaid, mert ez jött le...
2010. okt. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

mi az, hogy nem ért valaki hozzá? szerintem minimális intelligencia is elég hozzá, másrészt orvostanhallgató vagyok, persze, hogy jobban tudom. de ahogy te írtad, abból az jön le, hogy aki ért hozzá, az csak olyan lehet, aki szed ilyesmit...

pff

2010. okt. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Utálok belépni csak azert hogy kommentelhessek, de ezert megéri. Mekkora röhej vagy ember xdd 'en orvostan hallgato vagyok, én orvostan hallgato vagyok', latszik hogy nem vert meg apad amikor a láncfűrésszel maszturbáltál, és teremtett volna rád, hogy 'fiam, ugyan gondolkodj már!' Na ez az amit még most se tudsz, szerinted az Isten szülte az egyetemet vagy hogy jött létre? Gyengébbek kedvéért elárulom; emberek építik, vezetik, fejlesztik. Innentől fogva pedig azt tanítanak, amit akarnak.


Nyilván én se mondom hogy verjél be 1000microgrammot, meg azt se hogy még senki se kattant meg tőle(legalabbis részben tőle) de azt végképp nem mondom hogy veszélyesebb lenne egy jólmegtankolt BMW-nél.. ;)

2016. szept. 2. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Nem OKOZ semmit. Ellenben ha pl. skizofren hajlamod van (valaki a csaladodban az volt) azt elohozhatja. Azaz lehet csak 20 ev mulva jott volna elo, de az lsd miatt hamarabb. Karos hatasa meg jelentektelen, pontosan a hihetetlenul kis adag miatt. (Mikrogramm). Ha megiszol egy 0.5 l-es kolat az karosabb..
2018. aug. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!