Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mik ezek a fekete pontok a...

Mik ezek a fekete pontok a végbélnyílásomon?

Figyelt kérdés

3-4 fekete pontot találtam a végbélnyílásomon, de csak akkor lehet észrevenni, ha kifeszítem. Nem dudorodik ki szerintem. Szerintetek mi lehet? Nagyon meg vagyok ijedve.

Kérlek segítsetek!


2010. okt. 2. 12:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Anyajegy?
2010. okt. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ne haragudj, de szerintem szardarabok, és ezt komolyan mondom.
2010. okt. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
:D Nem szardarabok. Tényleg nem, hidd el mosakszom, és nem jönnek le. Anyajegy az lehetséges, na de végbélnyíláson? Ez elég furcsa és bizarr. Más vélemény?
2010. okt. 2. 17:28
 4/7 A kérdező kommentje:

Kedves 15:14!

Tényleg igazad volt. Tévedtem. Most zuhanyoztam úgy, hogy így kifeszítettem, és mikor utána megnéztem, már nem volt ott semmi. Elég érdekes ilyenről beszélni, de ez van. És köszönöm, hogy megírtad, most már legalább nyugodt vagyok, és ezért hálás vagyok neked! Köszönöm!

2010. okt. 2. 18:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért elég furcsa, hogy nézegeted a végbélnyílásodat:DD Vicces:D Én nem szoktam:D
2010. okt. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
15:14 vagyok. Nagyon szívesen :D
2010. okt. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
:D:D
2010. okt. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!