Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Anyám temetése pár hónapja...

Anyám temetése pár hónapja volt. Miért nem tudok azóta sírni?

Figyelt kérdés
Ha gondok vannak,elfogadom és erősnek érzem magam ahhoz,hogy megoldjuk a családommal.Bármiről van szó,sírni nem tudok a temetés óta,sőt,ott sem tudtam.Miért nem tudok sírni?Erősebb lettem lelkileg,vagy mi más lehet az oka?Néha vannak gyenge pillanataim,de max könnyes lesz egy pillanatra a szemem,sírni nem tudok.
2010. szept. 30. 15:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Velem is ez van, csak én óriásit csalódtam a szerelmemben, és akkor szakítottunk is... (bár azóta újra együtt vagyunk és nagyon jó minden..)

Szerintem ehhez valami nagy sokk kell, én rendesen ki voltam :SS

2010. szept. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért, mert magadba zárod a fájdalmat. Sok ember így van ezzel. Állítólag egészségesebb, ha az ember kisírja magából, de ennek a tudata nem segít.
2010. szept. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én inkább késleltetett gyászreakcióra gondolnék.Egy nagyon közeli barátnőm(rákos volt)halálakor kicsit amikor meghalt,és utána a temetésén sirtam.Egyszer később meghallottam egy zeneszámot,és ott akkor vezetés közben olyan sirás kapott el,hogy félre kellett állnom,jól kisirtam magam,és kicsit jobb lett,úgy éreztem most már elköszöntem tőle.Persze azért hiányzik,de talán akkor engedtem igazán el,addig csak olyan volt,mintha egy ideig nem tudnánk találkozni...
2010. szept. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!